Buon Giorno taverna

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai, Vyninės
Patiekalų tipas Sumuštiniai | Suktinukai, Pica
4.3
Mus rasite
Vilniaus g. 34, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 23:00 - - -
Antradienis 09:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Buon Giorno taverna

 • Loreta
  0
  Nesu etatinė komentarų rašinėtoja, bet šiandien tapau liudininkė įvykio, sugadinusio nuotaiką dėl itin arogantiško ir netaktiško lankytojos elgesio. Moteris tikrai nepelnytai užsipuolė padavėją, kuri tikrai labai maloniai aptarnavo ir buvo labai kantri ir mandagi incidento metu. Žodžiu, kavinėje dirba tikra profesionalų komanda. Ačiū už gražų šeštadienį ir dievišką datulių pyragą.

 • Jolanta
  0
  Norėčiau dar kartą padėkoti mus vakar (07.04) vakare aptarnavusiai mergaitei tamsiais, aukštai supintais plaukais. Ačiū už puikų bendravimą, pasiūlymus, šypsenas. Rekomendacijos buvo puikios, jokių nusiskundimų neturėjome ir nuostabiai praleidom vakarą. Ačiū Buon Giorno Taverna, už tai, kad esi ir džiugini! Jolanta ir Vytas

 • coffeeee 5.0
  0
  viena geriausiu vietu Kaune.

 • Rasa 3.0
  +2
  Puiki aplinka, puikūs virtuvės šefai (patys geriausi Kaune!) tik labai norėčiau, kad savininkai atidžiau rinktų aptarnaujantį kolektyvą. Mus aptarnavo mergaitė trumpais tamsiais plaukais, su akinukais. Visiškai neišmanė meniu, labai įkyriai kišo savo nuomonę, maivėsi prie stalo, buvo nemalonu (11.20). Bet neskaitant aptarnavimo - viskas puiku, tikrai užsuksim čia dažniau. Ačiū, kad esat Kauno senamiestyje su nuostabia itališka dvasia :]

 • Vino
  -1
  Labai gera aplinka ir vieta. Tik personalas tragedija - uzkandziu laukem apie valanda, kol personalas papusryciaus.. po to sumaise uzsakymus ir pamaitino ka tik atejusius. Neiteiketina buvo.. Jie tame problemos neizvelge. Sugadino grazu sekmadienio ryta.

 • lina 5.0
  +2
  Super! mano megstamiausia vieta Kaune! puikus aptarnavimas, jaukiausia aplinka ir laabai skanus maistas. Ir dar labai super, kad taip silta pas jus, tokiais darganotais rudens vakarais nieko geriau ir nerastum :)

 • Raimonda 3.0
  -1
  Tikri saunuoliai, labai graziai irengta, matosi tikrai supranta, kas yra italia. Interjeras ir detales super. Maistas... prastas. Gero maisto ieskot reik eit i Piccola Italia. Labai geras derinys, pasedi cia, po to pavalgyt ten :)

 • mindaugas 5.0
  +1
  buvom su drauge užvakar. visai patiko! tikrai skanus maistas, maloni atmosfera, o aptarnavimas tikrai labai pagirtinas. tikrai nuoširdžiai siūlau apsilankyti!

 • vaida 5.0
  +3
  Pas JUSnuostabu! :)

 • er
  +3
  super

Pasiūlyk restoraną