Bukhara

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Kaukazo
Įstaigos tipas: Restoranai
4.1
Mus rasite
K. Dineikos g. 12, DRUSKININKAI

Profesionalūs virėjai iš Uzbekijos, charakteringiausi Vidurio Azijos patiekalai ir dėmesys interjero detalėms – visa tai autentika alsuojantis Bukhara restoranas, įsikūręs sostinės širdyje.

 Viduriniosios Azijos tautos – vienos vaišingiausių visame pasaulyje. Tai neabejotinai pajusite ir restorane Bukhara: sodrūs, ant gyvos ugnies gaminamų, patiekalų aromatai, ryškūs tradicinių patiekalų skoniai. Pietums ar vakarienei šiame restorane susiplanuokite bent kelias laisvas valandas ir mėgaukitės svetingumu ir patiekalais, kokių Vilniuje nerasite niekur kitur. Restorane patiekamas tik halal maistas, paruoštas laikantis visų musulmoniškų tradicijų.


Darbo laikas
Pirmadienis 12:00 - 21:00
Antradienis 12:00 - 21:00
Trečiadienis 12:00 - 21:00
Ketvirtadienis 12:00 - 21:00
Penktadienis 12:00 - 21:00
Šeštadienis 12:00 - 21:00
Sekmadienis 12:00 - 21:00

Atsiliepimai apie Bukhara

 • Andrej Fokin 2.7
  0
  Uzvakar buvome uzsuke i si restorana. Maistas patiko bet.. priskaiciavo 15 eur vertes neuzsakyta patiekala.. gerai, kad zmona buhaltere, laiku pastebejo "klaida", kai buvo jau atsiskaityta. Padaveja net neatsiprase. Tai tokie ispudziai..

 • Gediminas Na-ikas 2.3
  0
  Buvome ankščiau jau lankesi ir nerealiai patiko, bet šiandiena... Na nežinau gal čia mums nepasisekė. Šašlykas neįmanoma valgyti. Vištienos neiškepias visai. Jautienos... Klausimas iš viso ar Jautiena buvo. Padavėjos laukti ilgai labai. Vienintelė Gira buvo skani

 • Irutė K 5.0
  0
  čia tai jau primena uzbekiją ,labai skanus plova s,da rtokioneteko ragauti ,interjeras puikus , aptarnavima sliuks

 • Bronius Andrikaitis 5.0
  0
  Nuostabiai papietavome po maudynių vandens parke. Keista, kad tik dabar atradome šį restoraną - maloni aplinka ir labai skanus maistas. Ypač, jeigu patinka aviena.

 • Rytė Rajackaitė Remeikienė 5.0
  0
  Maistas 100 balu, tai yra kazkas nepakartojamo

 • Robertas 4.3
  0
  pukus restoranas,puiki aplinka,nuostabi padaveja Rita nuolat malonai besisypsanti,nors buvome jau velu sestadienio vakara

Pasiūlyk restoraną