Bistro 18

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Prancūzų, Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.2
Prabangus
Mus rasite
Stiklių g. 18, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:30 - 22:00
Antradienis 11:30 - 22:00
Trečiadienis 11:30 - 22:00
Ketvirtadienis 11:30 - 22:00
Penktadienis 11:30 - 23:00
Šeštadienis 13:00 - 23:00
Sekmadienis 13:00 - 21:00

Atsiliepimai apie Bistro 18

 • Marija Šauliūnaitė 4.7
  0
  Puikus aptarnavimas, skanus maistas, jauki aplinka. Taip turėtų būti visuose restoranuose, ar bent taip save vadinančiose įstaigose. Rekomenduoju.

 • Regina Regina 5.0
  0
  Turime tradiciją susitikti trijų moterų ratelyje. Kadangi turiu panašų verslą, vertinau profesionalo akimis. Aptarnavimas puikus, geras vynų išmanymas, karštas patiekalas tobulas. Žodžiu, likome sužavėtos, aplinka, maistu, aptarnavimu ir šypsenomis. Ačiū

 • Viktorija 1.0
  0
  Kovo 1 d. buvome šokiruoti padavėjo chamiškumu. Mes pavalgėme, bet norėjome dar pabūti ir pakalbėti, juk tam ir susitikome. Tačiau padavėjas ateidavo kas 2 minutės ir klausinėdavo, ko mums dar atnešti. Tada užsakėme deserto. Suvalgėme tik pusę deserto, kaip vėl pradėjo įkyriai klausinėti. Paprašėme sąskaitos, kad galėtume ramiai pasėdėti. Atnešęs sąskaitą, padavėjas sako: "Atsiprašau, bet žmonės laukia vietos". Keistas jausmas, kai tave prašo išeiti. Mes šokiruoti atsistojome ir išėjome. Tačiau paskutinis smūgis buvo tai, kad išeinant, restorane pastebėjome dar 2 neužimtus stalus, o laukiančiųjų žmonių nebuvo. Liko labai keistas jausmas..

 • RGP
  +3
  Vasario 7 dieną netekome žado dėl barmenės (administratorės?) chamiškumo. 3 vietos turėjo tuoj pat atsilaisvinti, mūsų paprašė palaukti. Nusirengiau paltą ir padaviau vyrui palaikyti. Ir ta graži tamsiaplaukė ponia leido sau garsiai tėkšti: nelipkit ant galvos... Gal jaunoji ponia sprendžia pagal save? Apsisukome išeiti, ji vis atsiprašinėjo - na kodėl, juk nieko neatsitiko, neišeikite... Chamiškumas netoleruotinas net Bistro 18, miela juodaplauke. Kai dingsta pagarbos klientui jausmas, prasideda negeri dalykai. Pagalvokite apie tai.

 • Marius
  +2
  Interjeras puikus, maistas neblogas, šeimininkė - labai nemaloni :(

 • rolikas
  0
  labai prastas restoranas

 • Jhon walter
  +5
  Seimininke 10 metu nesugeba ismokti lietuviskai? O lietuviai sveciai (kaimo japo sindromas) kalba su ja angliskai) graudu. Maistas gan pakenciamas (kai kurie patiekalai, kai kurie apgailetini), aptarnavimas, kaip kada. Interjieras geras.

 • Vaida 4.0
  0
  Puikus restoranas, aptarnavimas ir maistas super ! Buvome su didele grupe maistas buvo patiektas kartu, siltas ir skanus! Truputi nekoks tuoletas .

 • Marius 1.0
  +2
  Buvome pirmą kartą pagal puikias rekomendacijas. Tačiau nusivylėm. Jautienos išpjovos kepsnys guminis, su peiliu pavyko įpjauti iš kelinto karto. Svogūnų sriuba buvo skysta - plaukiojo keli svogūnai. Creme Brulee buvo karšta visuose sluoksniuose, kas priminė karštą kiaušinienę - buvo nevalgoma.

 • Rimantas 5.0
  +1
  Puikus restoranas. Buvome su svečiais iš užsienio. Visiems viskas labai patiko - puikus maistas, puikus aptarnavimas, labai malonus ir dėmesingas padavėjas. Ačiū už puikiai praleistą vakarą

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną