Bernelių užeiga

Įtraukti prie mėgstamų

„Bernelių užeiga" nuo seno džiugina savo lankytojus tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais bei gilia senove ir tautine dvasia alsuojančia aplinka, kuri Lietuvos svečiams ir turistams kelia susižavėjimą, o lietuviams pasididžiavimą savo kultūra. Nuoširdus dėmesys ir puikus aptarnavimas – viena iš stipriųjų restorano pusių.

Didžkukuliai, baravykienė, „Karčemos" vėdarai, Smetoniškai paruoštas triušienos troškinys – tai tik keletas charakteringų, tačiau reprezentatyvių „Bernelių užeigos" patiekalų. Dauguma patiekalų yra išskirtiniai, lietuviški, kurių nepakitusią receptūrą restoranas išlaikė daugybę metų. Maistui gaminti naudojamos šviežios žaliavos, kurios kruopščiai atrenkamos iš patikimų tiekėjų.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 00:00 - - -
Antradienis 08:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 08:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 08:00 - 02:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 02:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Bernelių užeiga

 • Calif Cassiopeia 3.7
  0
  Labai LIETUVIŠKAS restoranas. Skanu ir pigu.

 • Audrius Rimavičius 4.3
  0
  Dažniausiai dirba faini žmonės, interjeras - kaip ir priklauso tokio tipo užeigai, o maistas viada geras, tik kiek per riebus, net lietuviškai virtuvei. Alus turbūt pigiausias centre. Puiki vieta planuoti bernvakarius :))

 • Loreta Tuzikiene 1.0
  -1
  Niekas neikite į šią valgyklą, pasirinkimas patiekalų mažas ir maistas neskanus. Turėjome svečių iš užsienio, pagalvojome prieš 5 metus čia buvo skanu, nueikime. Pasigailėjome. Gėda Bernelių užeigai turėtų būti, įsikūrę pačiam Vilniaus centre siūlo lietuvišką nevalgomą maistą, taip reprezentuoja lietuvišką skonį. Minus žvaigždutės jie verti.

 • Rimantė Stankevičienė 4.0
  0
  Lankiausi šeštadienį su giminėmis. Labai patiko maistas, grojo gera muzika, o nuo 20.30 val. prasidėjo muzika gyvai:) Smagiai praleidau laiką, labai maloniai aptarnavo:) Kadangi buvome su vaikais, tai šalia (mūsų rezervuotas stalas buvo prie aptarnavimo baro) buvo mažas staliukas su žaislais, o vyresni irgi rado užsiėmimą:)Ačiū už maloniai praleistą laiką ir sėkmės:)

 • Nikole 5.0
  -1
  Patys skaniausi cepelinai!

 • Regina 5.0
  0
  Vakarieniavome su šeima ir praleidome puikiai laiką,maistas ir aptarnavimas patiko labai .

 • enn
  0
  Keista: skaitau kelių metų senumo skundus, o šiandien pati įklimpau taip, kad gėda prieš draugus: pagatava "bernelius" sutrypti, šūdžius. Užsakiau nemažai; negana, kad pristatė,vėluodami 1,5 val., tai dar ir maistas nevalgomas: permirkęs, perdžiuvęs (kalambūras, bet taip ir yra). Košmaras. Na ateikit jūs, bjaurybės, pas mane, pas medikę, aš jums suteiksiu jūsų kokybės paslaugą (sarkazmas)... Norisi keršyti.

 • Rūta
  0
  Penktadienį pasiėmiau kuskuso košę su daržovėmis: įvertė sušokusį gabalą košės su keliais trupinėliais morkų( ir tai už 2,40 EUR). Nejaugi tai galima vadinti "su daržovėmis"? Gerai, kad į meniu įtraukė patiekalus be mėsos, bet jie neskanūs. Geriau būtų atskirai košė, tai prie jos galima būtų pasiimti daržovių salotų.

 • Solomia 5.0
  0
  Su svečiais lankėmės savaitgalį ir patiko viskas nuo maisto iki aptarnavimo.Tikrai gerai praleidome laiką.

 • Genute 5.0
  0
  Lankemes savaitgali su sveciais" Berneliu uzeigoje"ir esame suzaveti labai skaniais patiekalais ir puikiu aptarnavimu.Dekojame uz jauku vakara.Butinai dar sugrysime.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną