Bernelių užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 01:00
Šeštadienis 11:00 - 01:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Bernelių užeiga

 • Nusivylusi 1.0
  -1
  Prieš pora dienų teko švęsti šilainių berneliuose užsakytoje salėje ir tikrai nusivyliau... Aptarnavimas klaikus, šventės svečiai jau pradėjo rinktis o stalas dar nebuvo pilnai paruoštas. O ir kai užsakinėjau salę garantavo,kad bent vienas padavėjas bus salėje, bet nebuvo ir turėjau dėl kiekvieno tuščio indo ar tuščio ąsočio ar, kad atneštu alkoholio pati lakstyt ir ieškoti padavėjų, kad atneštų ko trūksta.. sugadino mano šventę.. ir tikrai neverti buvo tokių pinigų.

 • Tomas
  0
  As kiek kartu einu i berneliu uzeiga tiek nusiviliu. Sy karta su zmona nuejom i akropolyje esancia berneliu uzeiga, prasedejom 24 minutes, sedejom ant tako ir padaveje pro mus praejo maziausiai 7-8 kartus bet taip ir nesustodavo, teko apsirengt ir iseit aptarnavimas kaip visada "auksciausio lygio" pamirsiu tiek varda tiek adresa situ uzkandiniu

 • Albertas
  -1
  Iš karto noriu pasakyti, kad "Berneliuose" pietaujam dažnokai. Bet šiandien stipriai buvo nuotaika sugadinta "Berneliuose" esančiuose K.Donelaičio g.11... Buvo paprašyta atnešti 200g. šampano ir kadangi jau buvo toks atvejis, primygtinai paprašiau, kad būtų su burbuliukais. Na ir kaip atrodo ar taurėje buvo nors vienas burbuliukas. Norėjau, pareikšti priekaištus ir paprašyti naujos taurės, bet nutarėm, kad tiek to negadinsim sau nuotaikos o tik apie tai pasakiau padavėjai. Taip ir būtų gal viskas pasibaigę, bet nugirdau padavėjos ir barmeno pokalbį, o papiktino konkrečiai barmeno ištarti žodžiai - toks gyvenimas... Po šitų žodžių priėjus padavėjai, paprašiau atnešti kitą taurę šampano ir šį kartą tikrai šampano o ne "vyno". Po kelių minučių padavėja grįžo nešina ta pačia taure "vyno"... Paaiškino, kad dėl kiekvieno kliento kuris užsisako 200g šampano jie naujo butelio neatidarinės ir jei norim šampano o ne "vyno" turim užsisakyti visą butelį. Aš paklausiau o kur pas juos tai parašyta ar nurodyta. Padavėja tada pasiūlė pakviesti ką nors iš vadovaujančių. Aš sutikau. Bet vietoj vadovo, buvo atnešta taurė šampano ir tokio koks manau ir turėtų būti šampanas.

 • Marius 1.0
  0
  Nelabai patiko!!!

 • Dija 1.0
  0
  Na,vasario 20d.su kolektyvu buvome svesti gimtadieniu.Nusivyleme ziauriai silainiu berneliais.Kaina kosmine uz 4gabaliukus saslyko.Ydomu kiek butu puse porcijos?ir mesa dar plius tampoma.Galetu paziureti savo virtuve ir pasimokyti is kitu kaviniu.Nusivyleme ir tikrai daugiau neisime i tokia uzeiga.

 • ieva
  +2
  ir dar tiesa staltiese buvo aplipusi, maistu, o siaip tai turetu nuvalyti stala po kiekvieno kliento

 • ieva 1.0
  +1
  geriau ten nevalgyti, be to kad apipila sultimis, ir nesugeba puse valandos grindu isvalyti, mesa pasenusi buvo, net smirdejo, bet virejos patikino kad sviezia, nu kur jau ten, kainos kaip uz gera o maistas slamstas...

 • edita 4.0
  0
  labai patiko ir ka buvom uzsisake viskas buvo nerealaus skonio saunuoles virejos taip ir toliau

 • Rasa
  +4
  Sausio 2d.svenciau gimtadieni.Stalo serviravimas skurdus,maistas labai neskanus,perkepes ir senas,salotos be skonio ir t.t .O tualetas baisiau negu bausu!Smarve !!!Daugiau ten nebesilankysiu ir visiem patariu nesigadint sventes.O kainos dideles kaip uz gera kokybe.

 • kliente
  +1
  Maistas riebus, misraines retai keiciasi, daug majonezo naudoja, zodziu viskas permirke rebaluose

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną