Bernelių užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai, Cepelinai
3.2
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 01:00
Šeštadienis 11:00 - 01:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Bernelių užeiga

 • Emi
  0
  Vakar Kauno Akropolyje užsisakiau "gaspadorių troškinio". Atnešė padavėja stalo įrankius įviniotus į nešvarią,gal kokius puse metų neskalbtą servetėlę.Mėsa troškinta su pupelėmis ir virta su lupyne bulvė. Pupelės pusiau žalios, kietos,baisu. Paėmiau bulvę-žemė tarp dantų girgžda blogai nuplauta. Vargšų valgykloje tikriausiai daugiau tvarkos...

 • Ruta
  0
  Pries kelias dienas Berneliu uzeigoje Silainiuose uzsisakeme prancuzisko pyrago su kava, taciau jis buvo neisvaizdus, sukrites lyg butu pasenes. Siandien valgeme vakariene ir labai nusivyleme maisto kokybe. Viskas atrode nekokybiska, persudyta, perkepta. Nors anksciau maisto menu ir kokybe budavo patenkinami, taciau dabar lygis tikrai yra nukrites labai zemai, niekam nerekomenduociau.

 • vytas
  0
  patikslinu, kad tai buvo kaune, valanciaus g.

 • vytas
  0
  už***u šiandien, 2014 10 15, į bernelius po kelių metų pertraukos. Tikėjausi pokyčių jų liūdnai pagarsėjusiose pašvinkusios mėsos tradicijose... Deja. Užsisakiau šašlyka. Gavau kaželintą kartą pakartotinai keptus mėsgalius (pašildytus), jau su kvapeliu ir įtartinu skoniu. Kaip galima taip negerbti savo klientų?

 • Jums
  0
  Vakar užsisakiau maisto į namus pirma- rinkausi iš grilio patiekalų meniu - prie patiekalo parašyta "keptas laužo kaitroje" - jokio laužo kaitros patiekalas "nematė" antra - ryžiai neišvirę, o šviežiai raugti agurkai - be druskos ir jau, tiesiogine prasme, supuvę

 • Tadas
  0
  Užsisakiau maisto i namus Kaune nuo bernelių užeigos šilainiuose gyvenu 5min kelio. Žadėjo atvežti maistą 1 valandos bėgyje ,o laukiau beveik 2h tad jei esat išalkę rinkitės kita įstaigą.

 • ogi
  -2
  Siandien apsilankem dvi mamos su dviem mazais vaikais. Kazkoks siaubas. Net nepriejus prie maisto kokybes temos,bet aptarnavimas!!! Zemiausio lygio,kaip kokioj susmirdusioj smuklej,o moteriskes (ypac padaveja Migle)atrodo tik su kiaulem savo gyvenime dirbus.

 • Neringa
  0
  "nuosirdus aciu" siam "restoranui" uz muse cepeline!

 • Kliente
  +1
  Visai neseniai sventeme viena jubilieju. Pasakysiu atvirai: maistas baisus, kokybe labai prasta, pateikimas irgi be rysio. Trumpai - rekomenduoju apeiti sia vieta ir net nesvarstyti galimybes ten kazka svesti. Dar taip blogai niekada neteko matyti. Neskanu, baisu, siaubinga!!! Negalvojau, kad kada nors Berneliai galetu nusiristi iki tokio zemo lygio.

 • Sriubyte
  +1
  Uzsisakem "astrios" sriubos, tai buvo 5 saukstai druskos ir 2 saukstai sriubos + i sriuba sudetos atliekos.labai neskanu

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną