Belmontas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai, Cepelinai
3.4

„Belmonto“ pramogų ir poilsio centre yra 10  įvairios paskirties ir dydžio aukščiausio lygio pokylių salių, kurios gali priimti nuo 20 iki 1000 svečių.Vasaros metu duris atveria lauko restoranas ,,Amfiteatras” kuris įsikūręs ant Vilnelės upės kranto. Šio restorano šefas pasiūlys išskirtinių patiekalų Jums ir Jūsų svečiams. Lauko restorane galime priimti iki 250 svečių. Taip pat vilniečių bei sostinės svečių pamėgta lauko kavinė ,,Belmonto kriokliai” su nepakartojamu vaizdu į šniokščiantį krioklį, bei Joanos Carinovos smuklė, kurioje galėsite pasivaišinti lietuvių liaudies patiekalais.


Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 10:00 - 23:00 iki 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00 iki 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00 iki 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 iki 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00 iki 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00 iki 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00 iki 23:00


Didžioji dalis salių yra universalios paskirties. Jų planas ir įranga leidžia rengti uždarus pobūvius, firmų ar šeimynines šventes, organizuoti seminarus ir konferencijas. Dideliems viešiesiems renginiams galima sujungti kelias sales. 

Iš viso ''Belmonto'' pramogų ir poilsio centre yra 12 įvairios paskirties ir dydžio salių (nuo 15 iki 1000 vietų), bendrai jose gali tilpti iki 2500 lankytojų. 


Ties įvažiavimu į kompleksą yra kietos dangos automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa 300 automobilių.


Didžioji dalis salių yra universalios paskirties. Jų planas ir įranga leidžia rengti uždarus pobūvius, firmų ar šeimynines šventes, organizuoti seminarus ir konferencijas. Dideliems viešiesiems renginiams galima sujungti kelias sales. 

Iš viso ''Belmonto'' pramogų ir poilsio centre yra 12 įvairios paskirties ir dydžio salių (nuo 15 iki 1000 vietų), bendrai jose gali tilpti iki 2500 lankytojų. 

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 2500
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Belmontas

 • Princese Jevgenija-Auguste Astrakova 5.0
  0
  As esu isranki ir Belmonte man ptinka.maistas aplinka aptarnavimas.patogi masynu stoveimo aikstele.manau tai geriausia Vilniaus vieta

 • Andrius As 2.3
  0
  Kates vidui laksto... Lauki saltibarsciu atnesa antra patiekala... kai draugai jau senai juos suvalge , paklausus kur musiskiai atsako , kad nespeja ar tiesiog uzmirso ... atejas administratorius pasisiulo pavaisint desertais , bet turbut nespeja ... nu zodziu bezabrazija ;) beja panele aptarnavo tik 4 staliukus....

 • delfiuke tiesiog 2.3
  0
  Aptarnavimas siaubingas. Laukem 20 min, kol prieis priimti uzsakymo. Pasakius, kad nebenorim uzsisakyt, nes per ilgai laukem, pardaveja net nesureagavo ir neatsiprase. O tualetai isvis jokiu darbuotoju turbut maziausiai savaite nera mate.

 • Greta Leontjeva 2.3
  0
  Veziau svecius,norejau pasigirti parku.Isvsziavom alkani,sugadinta nuotaika.Virtuve labai prasta.Kaip sovietu valgykloj,negali uzsakyt,ko nori.Net kugelio atskirai negalima!Tik "rinkini"! Vaikams negalima uzsakyt bulviu be nieko!Sefas girtas!Visi pikti,aptarnavimas baisus.Zmoniu daug,ir vizus sugrudo i viena vieta.Kitur stalai laisvi,bet neaptarnavo!Daugiau niekada nieko nevesiu!Geda!!!

 • Birutė Sedziakienė 2.3
  0
  Šventėme krikštynas stiklo salėje. Rezervuota iš anksto, meniu sudeliotas iš anksto, kainos restorano, o ne kavinės, tačiau maistas buvo nešamas iš lauko kavinės. Gal yodėl gal ne jis buvo atvėsęs, garnyras iš šaldytų daržonių liepos menesį, kur kiekvienas šefas galėtų bent ką padaryti iš šviežio maisto. Tik saulėta diena ir pati šventės emicija gelbėjo šventinę nuotaika

 • Rasa R 1.0
  0
  Buvome trise. Stalai prie upės buvo užimti. Viduryje pastatyti dideli stalai. Padavėja pasiteiravo keliese būsime, pasakius kad tik trise visi dideli stalai tapo rezervuoti, nors žmoniu nebuvo daug. Tiesiog nepamirštamas aptarnavimas... prisiminsiu ilgai ir negrįšiu..

 • Danguolė Paliulienė 5.0
  0
  Belmonte šventėm labai svarbią datą, visi liko patenkinti. Ypač puikus aptarnavimas.

 • Svaja D. 5.0
  0
  likau sužaveta interjeru , skanūs valgiai ,o desertas nuuostabus ,padaveja gerai aptarnavo ,žymiu 5 žvaigždutes

 • Princese Jevgenija-Auguste Astrakova 5.0
  0
  Nežinau kodel bet Aš Belmonte esu visada patenkinta.aptarnavimas geras,aplinka ipatingai jauki ir graži,maistas skanus,kainos priejnamos.Aš tikrai patenkinta tuo kaip aptarnauja maisto skoniu ir priejnamom kainom

Pasiūlyk restoraną