Belgai

Įtraukti prie mėgstamų
4.5
Maistas čia kalba. Kiekvienas patiekalas ir gėrimas turi savo istoriją ir dovanoja pašnekesio 
temas. Subtili muzika , be galo jaukus ir ramus vidinis kiemelis, sukuria jaukią restorano atmosferą, kurią Jūs tikrai pamėgsite.

Darbo laikas
Pirmadienis 11:30 - 23:00
Antradienis 11:30 - 23:00
Trečiadienis 11:30 - 23:00
Ketvirtadienis 11:30 - 23:00
Penktadienis 11:30 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Organizuojame, ruošiame ir priimame uždarus renginius Jūsų šventėms!

Meniu sudarome atsižvelgdami į užsakovo pageidavimus, skonį, pobūvio progą, temą. Jis gali būti kiekvieną kartą skirtingas.

Organizuojame, ruošiame ir priimame uždarus renginius Jūsų šventėms!

Meniu sudarome atsižvelgdami į užsakovo pageidavimus, skonį, pobūvio progą, temą. Jis gali būti kiekvieną kartą skirtingas.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 30
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Belgai

 • Marija Šauliūnaitė 4.3
  0
  Skani vieta, tik nebejauki. Interjerą vertėtų atnaujinti. Maistas vis dar puikus. Tiesa, yra buvusi situacija su blogai padarytomis midijomis visam stalui, tačiau grąžinus virtuvei, viskas buvo pakeista ir pasiūlyta desertų kaip atsiprašymas. Rekomenduoju vien dėl pačių midijų, bet ne dėl aplinkos.

 • Jur Gyte 5.0
  0
  Viskas tobula :)

 • Agnė Samaliūtė 4.7
  0
  Labai skanios midijos ir viskas, ką ten esu ragavusi, puikus aptarnavimas.

 • Vilmantas Alekna 4.7
  0
  Ypač puikios sriubos.

 • Alina Gerasimovich 5.0
  0
  Puiki vieta, labai skanios midijos :)

 • Tomas Manas 3.3
  0
  Šiandien dienos pietūs būvo pačiame miesto centre, senamiestyje, ant pylimo ir rudininkų g. kampo įsikūrusiame itin jaukiame belgų restorane (nepatikėsite kokiu pavadinimu) - Belgai. Puikus, šiltas ir jaukus interjeras. Baltos staltiesės, iškarto paruoštas stalo vanduo, dekoruotas spankuolių uogomis ir rozmarino šakele. Pirmas įspūdis puikus (iš tiesu jis ne pirmas nes anksčiau esu ne kartą vakarieniavęs jame). Dienos pietums burokėlių sriuba, pasirinktinai vistienos kepsnys su daržovių padažu ir ryžiais, salotos arba lydekos kepsnys su bulviu koše. Renkuosi sriubą ir vištiena. Sriuba skani, primena tokią, kuria valgau namuose. Riekelė šviežio prancūžiško batono. Vistienos krutinėlės kepsnys sultingas, nesudžiuvęs, padažas švelnus, bet bendrai skonis labai vidutinis. Panašaus skonio patiekalą nesunkiai rasi betkurioje padoresnėje užkandinėje tiekiančioje dienos pietus. Žodžiu iki restoraninio maisto toli. Su garnyre esančiomis daržovėmis problema - karčios, kaip mokslų šaknys. Aš žinoma nesu gurmanas, bet kartūs kai velniai salotiniai lapai visiškai nederėjo prie patiekalo. Jie buvo fui fui ir stipriai gadino visą reikalą. Apie kainas: Sriuba 1.5 eur. antras patiekalas 5.5 eur. (imant dienos pietus sriuba su antru patiekalu ar salotomis kaina 5.5 eur.). Prie dabartinių maisto kainų pietūs nėra labai brangūs, tačiau skonio prasme neverta. Panašiai, o greičiausiai ir skaniau galima papietauti ir prastesnio ir pigesnio lygio užkandinėje. Išvados: Grįšiu nebent vakare midijų.

Pasiūlyk restoraną