Banga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
3.1
Mus rasite
Kranto g. 3A, TAURAGĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 08:00 - 22:00 iki 22:00
Antradienis 08:00 - 22:00 iki 22:00
Trečiadienis 08:00 - 22:00 iki 22:00
Ketvirtadienis 08:00 - 22:00 iki 22:00
Penktadienis 09:00 - 22:00 iki 22:00
Šeštadienis 09:00 - 22:00 iki 22:00
Sekmadienis 09:00 - 22:00 iki 22:00

Atsiliepimai apie Banga

 • Rita
  0
  Didelis AČIŪ bangai už puikiai papuoštus stalus , maisto paruošimą (Viskas labai šviežia, skanu - tiesiog super). Tikrai nenusivylėmė niekuom , barmenės taip pat labai paslaugios , ko tik paprašysi , viskas bus. Labai džiaugiamės, kad kėlėme čia jubiliejų, o jei kas dar paklaustų , ar keltumėme ir vėl - tikrai drąsiai atsakytumėme , kad TAIP , nes čia pats geriausias Tauragės restoranas , tiek aplinka, tiek maisto kokybe. DIDELIS AČIŪ JUMS, KAD PADARĖTE MŪSŲ ŠVENTE NUOSTABIA. RITA

 • xxxdorem@gmail.com
  0
  laba diena, as irgi labai nusivyliau, planavome skaniai pavalgyti, laukeme 45 min kol atnese paprasciausia mesos kepsniuka (klientu buvo nedaug, mes ir dar vienas staliukas), as uzsisakiau lasisos patiekala, bet paragavus, sorry, pasenusios lasisos nebuvo galima valgyti, blogai padariau, kad bandziau suvalgyti, jauciausi kaip apsinuodijus, lekstej buvo pagedes lasisos gabaliukas ir kepintos kelios bulves, kaina 8 Eur, sorry... likau apsinuodijus, blogos savijautos. O aptarnvimas - tokio abejingumo neteko matyti. Niekada ten neisim.

 • Vitalija
  0
  Labai ačiū p.Daivai.Puikus maistas ir stalo serviravimas. Dėkoju už šventinę nuotaiką sausio 22dieną.

 • Mindaugas
  0
  Maistas siaip sau. 2015-12-15 kazkuo uzmaitino viesbucio restorane, tai savijauta lyg apsinuodijus. Personalas visad atsiviepes, ko paprasysi (ciut ne pats eik pasiimt). Suprantu, kad seimininkam viesbucio reikia tik kaip pinigu plovyklos, bet klienta gerbt reiketu.

 • Sigita
  0
  Nežinau kaip yra dabar, bet rugsėjo pradžioje "restoranas" Jai galima taip pavadinti mane labai nuvylė. Labai mėgstu obuolių pyragą su ledais, jai renkuosi desertą visada užsisakius jį, bet tokio pyrago kaip tada niekur neteko valgyti. Pyragą buvo sunku šakute atgnypti, po pirmojo kąsnio nunešiau prie baro, padavėjos nebuvo ne kvapo,norėjau paklausti kada jis keptas? grįžau prie staliuko, teko palaukti kol padavėja atėjo ir atnešė naują pyragą, bent įkandama nors ir ne tokį skanų, kaip kitur. Man baisu kaip galima atiduoti kažko mes atliekas klientui.

 • -1
  Pagaliau Banga turi naują virtuvės šefę!!! Buvome praėjusį savaitgalį su kompanija tai iš skirtingų 6 užsisakytų patiekalų nebuvo nė vieno neskanaus. Daržovių gal prie žuvies ir mėsos norėjosi daugiau, bet visumoj tai viskas liuks. Maistas dabar jau skanus, vaizdas pro langą puikus, bereikėtų vidaus interjerą atnaujinti ir pati pačiausia vieta Tauragėje būtų :)

 • svecias
  +2
  Labai prastas "restoranas"maistas kaip paprasčiausioje valgykloje,aptarnaujančio personalo nulis.Buvau draugo gimtadienyje-siaubas. Kitur ir šermenų pietums geriau ir skaniau patiekta.Praktiškai kainos ir kokybės santykis apgailėtinas.Daugiau mano mano draugų ir pažystamų kojos ten nebus. Jei norit dar išsilaikyti samdykit GERĄ virtuvės šefą ir mokėkit jam kiek paprašys,o ne lobkit patys.

 • Paulius 5.0
  +5
  žodžiu buvau vasarikę bangoj gan dažnas lankytojas. bet tik dėl vienos padavėjos.. nueinu rudenį į bangą žiūriu nebėra mana simpatijas. taip ir prarandat klientus. jums reiktų gero aptarnaujančio personalo, tada klientūra tikrai padidėtų. asta visai nieko moteris, dijana labai nemaloni bent jau su mumis būdavo, aivaras šiaip sau, nu pvz mane jo išvaizda atbaido nors ir bernas esu. o mana meile justiną be reikalo paleidot. afigienai aptarnaudavo, visada su šypsena, kultūringai, be nesamonių. nu ir dar kažkoks gediminas lyg buvo tai ir mldc vaikinukas.

 • *********
  -1
  BAISIAU BŪTI NEGALI.

 • kamile 1.0
  0
  Na maniau, kad aptarnavimas bus geresnis, bet, ka jus galvojat seiminikai kai tokia kaip zita aptarnauja, ji be kulturos, nors jau metuose.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną