Balti drambliai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Indų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Vegetarų | Veganų
3.9

Baltuose drambliuose siūlomas tik vegetariškas maistas.  Pagrindinis kavinės valgiaraštis, kurį sudaro patiekalai iš tradicinės indiškos, tibetietiškos, šveicariškos, lietuviškos virtuvių. Valgiaraštis keičiamas pagal sezonus ir netgi pagal madas! Čia be pagrindinio meniu kasdien ruošiami vis kitokie dienos pietūs.

Kavinės interjeras jaukus ir neįpareigojantis: atidengtos autentiškos mūrinės sienos, paprasti patogūs baldai, švelni prietema, lengvas smilkalų aromatas. Čia skambanti įvairiausio stiliaus muzika – nuo reggie iki indiškų bhajan’ų – rami ir atpalaiduojanti. Kavinėje yra penkios atskiros erdvės, tarp jų – originali ir izoliuota pobūvių salė bei kišenės dydžio balkonas tiems, kurie nori pasislėpti.


Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 00:00 - - -
Antradienis 11:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 02:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 02:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Balti drambliai

 • Audrius Rimavičius 2.7
  0
  Vieta, regis, nieko nekeičia jau penkioliką metų, tačiau nemanau, kad šiuo atveju tai yra gerai - meniu patiekalai kaskart vis kito skonio ir atrodytų, vis prastesnio. Aptarnavimas visuomet būna so-so.

 • Matas B. 2.3
  +1
  Pasirodo balti drambliai atsinaujino. Šviežiame meniu išbraukti ingredientai, o kai paklausiau kas dedama į įvairią picą, buvo pasakyta, kad visokios daržovės, kokias turi tokias deda. Paminėjo, kad yra akcija jei perki vieną picą kitą tokią pat gauni nemokamai, bet po kurio laiko pasitaisė ir bandė įpiršti, kad kažkokia panyro pica antra tik gali būti. Alaus praktiškai nebeliko, tik standartinis Wolfo Engelmano (išviso trys rūšys), kuris dabar pas juos kainuoja 3,50. Prieš mėnesį dar galėdavai gauti craft alaus už 2,50. Jei tokia linkme eina šios įstaigos verslininkai, tai gal Baltus Dramblius tiesiog apeit reikės.

 • Rita Morujevaitė 4.7
  0
  Maistas įvairus ir skanus, gal kiek per brangokas. Fainiausia šioj kavinėj yra jauki atmosfera :) Paskutinį kartą tik nepatiko aptarnaujantis personalas, užsileido per garsiai muziką lauko terasoj, jiem smagu dirbti buvo o mum visai sugadino nuotaiką, nes su draugais pasikalbėt nepavyko ir išėjom kitur. Jei tiesa kad savininkas neišmoka darbuotojams algų ar prasuka, tai išvis.... vienetus supilt ir nesilankyt geriau būtų.

 • Agnė Samaliūtė 4.0
  0
  Jeigu turite kantrybės ir mėgstate paįvairinti kasdienybę - Balti drambliai tam gera vieta. Bet kantrybės reikės turėti tikrai nemažai, nes maisto laukti tenka dažnai pernelyg ilgai, dalies meniu visai periodiškai neturi ir pan. Bet jei jau sulauki - skanu. Sūnaus ypač mėgstamas obuolių pyragas :D Būtina sutvarkyti personalo klausimą, kol kantrybė visiems netrūko.

 • kristina sugalskaja
  0
  laba diena kokia kaina asmeniui darant jubilieju?aciu

 • n. 2.0
  -1
  .

 • MS
  -1
  Niekada negalvojau, kad taip gali atsitikti, bet dėja, atsitiko būtent Baltuose drambliuose. Uzsisakydama Panyro Kari tikėjausi skanaus troskinio, taciau su ties antru kasniu supratau, jog kazkas netvarkoj. Ispjoviau, o ten baisus vabalas, na, jau kiek apkramtytas, bet aiskiai matesi kokytes ir nugarinėj dali sparnai. Nunesiau padavejai pasidalinti "dziaugsmu". Ji issigando, puole atsiprasinet, taciau is kitos padavejos sulaukiau tokio atsakymo: -taigi cia kardamonas. Na, gal ir kardamonas, taciau su simetriskom, tiek vienoje tiek kitoje puseje, kojytem ir sparnais. Gal cia mano vaizduote, bet zinau, ka maciau ir jokiais kardamonais neisteisins mano matyto vaizdo. Linkiu atidziau ziureti, kas dedama i patiekalus. Lankytojam palinkesiu ziureti, kas dedama i burnas.

 • Ieva 5.0
  +1
  Nerealiausia vieta visam Vilniuj. Jau vien tai, kad net atėjęs vienas nesijauti vienišas, esi maloniai sutinkamas ir aptarnaujamas. Barmenai - draugiški, atmosfera - jauki, lankytojai - išskirtiniai. Maistu ir arbatom tikrai skųstis negalima. Grogas - fantastika, tik gaila, kad spanguolinio nebedaro.

 • Artūras 5.0
  0
  Lankausi ten, galima sakyti, dažnokai. Mano manymu personalas dirba tikrai gerai - beje tai yra šiek tiek kitokia vieta, nei įprastos kavinės, todėl personalas irgi yra šiek tiek kitoks - tarsi atsipūtę, atsipalaidavę, meniški - o tai ir yra LABAI GERAI. Mane asmeniškai tai nuteikia smagiai (o Jūs ir patys žinote, kad svarbiausia save pačiam tinkamai nuteikti, o tada niekas negali Jums pagadinti nei nuotaikos, nei skonio...). Virtuvė tikrai nepagedo (pirmą kartą Drambliuose apsilankiau prieš 10 metų ir patikėkite, kai kurie patiekalai tokie pat puikūs, kaip ir tada - pvz. aštri pomidorinė sriuba, grybų riošti ir pan. Tiesa, kai kurių senų tikrai pasigendame arba vis nepataikome - pvz. berods firminis jų tortas.. Beje arbata ten su nedideliais nukrypimais visada labai gera!).

 • Ramune
  +2
  nesilankau ten daugiau, vien del aptarnaujancio personalo. Gal savininkams reiktu susimastyti?

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną