Bačkonys

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7
Mus rasite
Bačkonių k., KAIŠIADORYS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 21:00 - - -
Antradienis 10:00 - 21:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 21:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 21:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 21:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 21:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 21:00 - - -

Atsiliepimai apie Bačkonys

 • Zita Čepkauskaitė 5.0
  0
  Labai patiko maistas ir jauki aplinka. Čia užsuku pietauti su mama važiuojant iš gydytojų. Restorano vyno rūsyje šauniai atšventėme ir brolio jubiliejų. Todėl nusprendžiau čia atšvęsti ir savo jubiliejų. Šis mano sprendimas visiškai pasiteisino ir „atsipirko“ puikiais mano ir mano svečių įspūdžiais – kaimiškai skanus maistas, elegantiškas stalo serviravimas, vaisiai pateikti meniškai išmoningai - tarsi karalių rūmuose, personalo dėmesys maloniai nuteikiantis ir profesionalus. Dar pasinaudojom nakvynės paslaugom, gerai pailsėjome gryname ore ir parko ramybės apsuptyje, ryte mūsų laukė skanūs pusryčiai o rytmečio nuotaiką sukūrė superinė kava. Didelis ir nuoširdus AČIŪ visam Bačkonių kolektyvui, administratorei Jolantai už rūpestingumą mums, o ypač direktoriui – už malonią staigmeną! Kai visi barmenai, virtuvės šefė kartu su vadovu labai gražiais palinkėjimais jubiliejaus proga mane pasveikinote, už tai esu labai Jums dėkinga. Visada malonu prisiminti ir pas jus sugrįžti vėl! Gyvuokit ir garsiau duokit apie save žinot visiems pravažiuojantiems!

 • Zita Vilungė 4.7
  0
  Jau daugelį metų čia švenčiam bene visas šeimos šventes. Nors aš labai reikli, kaip ir mano dukra bei žentas, dirbantys Didžiosios Britanijos premjero rezidencijos virtuvėje, tačiau kaip nekeista, šiame jaukiame kaimo užkampyje mes randame „karališkus“ maisto gaminimo ir aptarnavimo standartus. Na o neprilygstama pramoginė – kulinarinė karpių žvejyba Bačkonių tvenkinyje, neabejoju, sužavėtų ir pačios britų premjerės šeimos narius. Linkiu ir ateity išlaikyti tokį lygį, bei šiek tiek atsinaujinti fiziškai.

 • Kristina Černiauskaitė 4.3
  0
  Švenčiau čia savo vestuves. Jose dalyvavo nemažai užsieniečių. Likom patenkinti aptarnavimu ir ypač skaniu maistu. Mano užsieniečiai draugai vis gyrė „lietuvišką maistą“, dosniai dideles jos porcijas ir, kas be ko, gražias padavėjas. Beje, pastebėjome, kad šiai gerai vietai trūksta reklamos o pačiam pastatui dar gal išorinio, modernesnio „blizgesio“.

 • Ramunė Goštautaitė 4.3
  0
  Savo ir visos įmonės darbuotojų vardu noriu padėkoti pirmiausia administratorei Jolantai, už rūpestį, puikų šventės administravimą ir nuolatinę šypseną. Jūsų nuostabiai komandai: virtuvei - už puikų maistą ir meilę jį ruošiant, personalui - už operatyvumą, ir ypač padavėjoms, kurios ne tik puikiai dirbo, bet ir atlaikė visus viršvalandžius :) Didelis visiems AČIŪ. Tikiuosi čia dar ne paskutinė mūsų šventė pas jus ;) Restoranas Bačkonys

 • Zita 5.0
  0
  Prieš savaitėlę buvome šventėje šiame restorane. Likome labai patenkinti, kadangi maistas labai skanus ir gražiai pateiktas buvo, o ir aplinka graži yra į ką akytės paganyti:). Administratorė Jolanta puiki, dėmesinga.... Didelis ačiū visam kolektyvui už gerą nuotaiką, Jūs nuostabūs. Tikrai dar ne kartą apsilankysiu. Zita

 • kauniete
  0
  savaitgali teko pietauti,baisu,tokio prasto maisto dar neteko niekur valgyti i pastaba buvo sureguota keistai ,nepasiseke iskepti

 • SENI LAIKAI
  0
  EDMUKO SU GITARA TEN REIKIA

 • romas
  0
  kiek kartų bandžiau susikti nurodytais telefonais, niekas neatsiliepia, ar ten yra biliardas ar pulas. atrodo pagal atsiliepimus tai bankrutavusi įstaiga.

 • klientas
  -1
  Sugedo Backoniu reputacija,nera gero vadovo uzsakymam priimti.Yra balta vista su kuria nei manoma susikalbeti.Romuti daryk isvadas!!!

 • saulius 2.0
  -1
  Nesenai buvau labai nepatiko maistas buvo neskanu,o apie aptarnavima isvis patyliu.Labai svaros kambariuose truksta.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną