Audruvis

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Patiekalų tipas Žvėriena
3.3
Mus rasite
Ziniūnų k., JONIŠKIS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Audruvis

 • Karolis 3.0
  0
  Labai skani elnienos mesa, bet garnyras ir paruosimas visikai nevykes, lyg butu iskepta kiauliena. Salia patiektos paprastos darzoviu salotos, pasenusios apkeptos bulves ar neskanus ryziai. Jei jau tiekiate netradicinius mesos patiekalus, tai pagalvokite, kaip juos patiekti kitaip, ivairiai ar skaniai: juk labai deretu brukniu ar spanguoliu uogiene, jokio pasirinkimo troskintos elnienos. Pabaigai kapucino tokie mazi mazi puodeliai ir dar iki puses tepripilti, kad jau maziau nebegali buti.

 • sigita 5.0
  0
  Nors paskambinome tik šeštadienio rytą vaziuodami i Joniškį, atsiliepusi mergina perskambino po dešimties minučių ir nudžiugino, kad eskursiją mūsų mažai trijų asmenų šeimai tikrai praves. LABAI ačiū restorano direktoriui už puikią popietę:) Žirgai, nutrijos, balandžiai, šunys, vištos, o tas mažas trijų savaičių arkliukas... Penkiametei dukrai įspūdžių buvo visai savaitei :) Ir tikrai visų draugų paklausė " Kaip atskirti fazaną berniuką nuo mergaitės". Jūsų vaikai nežino? Tikrai rekomenduoju nulėkti į "Audruvį" :) Maistas puikus, kava super:) Ačiū Loretai už puikų aptarnavimą:) Žodžiu, buvome svetingai priimti, skaniai pamaitinti, dovanų nuo direktoriaus gavome saldainių ir puikų patarimą apsilankyti Žagarėje žirgų varžybose :) Taip ir padarėme:) Saulėta diena, jauki, rami aplinka, nedaug žmonių, puikūs žirgai... Ko gi daugiau reikia puikiam savaitgaliui? Sėkmės direktoriaus broliams raiteliams:) REKOMENDUOJU VISIEMS. AČIŪ UŽ ŠILTĄ PRIĖMIMĄ :)

 • administratore
  0
  Aciu, uz grazius atsiliepimus panelei Jurgai ir Laurai:)) mielai lauksime sugryztant!

 • N.
  +1
  Jau keli metai turistų grupės aplenkia šią kavinę. Kiek skambinau aš (mano kolegės irgi) su klausimu, ar galėtų papietauti grupė, atsakymas trumpas: Ne, nes viskas užsakyta. Važiuojam prošal -ogi tuščia. Ir taip "n" kartų. Gal administracija net nežino? Beje, kainos kosminės, neatitinka maisto kokybės visiškai.

 • Jurga
  +1
  Patiko aplinka, maistas , labai skani kava:) super, rekomenduosiu. Sekmes

 • Laura 5.0
  +3
  Norėčiau padėkoti už nuostabiai atliktą darbą visam Aurduvio kolektyvui! Aukščiausio lygio aptarnavimas, dėmesys ir įdėtas darbas. Esate tikri šaunuoliai. Prisidėjote prie nuostabios mano sesės vestuvių šventės. 1. Administratorė, puiki- 10 balų. Kiekviena smulkmena buvo įgyvendinta nuo a iki z. 2. Aptarnaujantis personalas- aukščiausio lygio, stalai prižiūrėti, viskas tvarkinga, kolektyvas labai labai draugiškas ir paslaugus- 10 balų. 3. Maistas- puikus, skanau, šviežia- 10 balų. Dar kartą ačiū už Jūsų nuoširdų darbą!

 • vaida
  0
  pries keleta metu su draugais pietavome. Tai beveik visi sirgom dar ta pati vakara. Vemem, viduriavom, laimingesniems tik skrandziai buvo sustoje.

 • algis
  +1
  baisu net baisu

 • Nojus 5.0
  +3
  Super, labai daug meilės ir darbo idėta į aplinką, aptarnavimas labai geras, sulaukemia visos reikiamos informacijos iš administratorės, tikrai apsilankysiu dar ne vieną kartą ir butinai draugams parekomenduosiu. AČIŪ AUDRUVIUI

 • Y
  +1
  Va tokiu"naujuju,geruju"administratoriu deka ir lieka klijentai nusivyle.vadovauti nori o nieko nesupranta,o viduje vien intrigos ir rietynes.sekmes ir toliau lipant per galvas!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną