Ararat

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Kaukazo
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Grill | BBQ, Vegetarų | Veganų
3.7
Mus rasite
Tilžės g. 225, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Ararat

 • Vertinimas
  0
  Uzejom, galvojom stai kainos kaip geram restorane tai ir maistas bus klase. Ir ka gi - gavom perdziuvusi kepsni, perdziuvusio napoleono pyrago ir perdziuvusio dar kazkokio pyrago su klaikiai saldziu uzpilu. Musu dar paklause ar buvo skanu...

 • Jūratė 4.0
  0
  Viskas kaip ir gerai, tik vaikų zona tragiška,nėra su kuo normaliai piešti.

 • Bronė
  +2
  Valgiau vakar, avienos šašlykas buvo klaikus, mėsa neįkandama, sausa, beskonė, daugiau mano kojs ten nebus.

 • Žilvinas 5.0
  0
  Nuostabus restoranas . O tiems zmonems ,kurie randa vien tik negatyvu ,noreciau palinket patiem kada nors atsidaryt restorana ir sekmingai tiek metu gyvuot ,kaip Ararat gyvuoja ir plęčiasi!

 • Arina
  +1
  Buvau Ararate (Šiauliuose)pirmą kartą ir tikrai paskutinį. Paprastoje valgykloje galima skaniau pavalgyti, nei čia. Virėjams reikia oi kaip stipriai pasimokyti gaminti.Maistas buvo labai neskanus.Bendras patiekalo skonis tragiškas. Trūksta druskos ,prieskonių, daržovės keptos-beskonės, agurkai kažkokie surūgę, ir šiaip buvo kažkokių sugedusių , surūgusių produktų kvapas ir skonis. Ar galima klientams patiekti tokį maistą? Mėsa -sprandinė- kieta, neaišku ar ten sprandinė buvo iš vis .Neįmanoma valgyt. Jei tai restoranas- tai kažkoks košmaras.Reikėtų ,kad patikrintų inspekcija ,kaip ten gaminamas maistas ir kokius produktus naudoja , nes kokybė baisi.

 • vidmantas
  0
  Sveiki . Čia Jus trukdo Šiaulietis Kompozitorius Vidmantas Sakalauskas . Aš esu įšleidęs 4 savo knygas . [ žiūr . Google Vidmanto Sakalausko kūriniai ] . iš viso įšleisiu 10 knygų . Knygos yra šiuo metu parduodamos visoje Lietuvoje taip pat ir ŠIAULIŲ M. ''SAULĖS MIESTE '' ir PLC veikenčiuose knygynuose . Visos knygos su CD. [ 5] . su 70 kūrinių . Iš viso išleisiu 10 knygų su 175 kūriniais . Aš galiu kavinėse ir restoranuose groti fortepijonu, pianinu, akordeonu . galiu be sustojimo groti 10 val. ir daugiau . Grojau kavinėse '' Grantas ''--2m. '' Retro '' -8 m. , grodavau po3 val. be pertraukos , nes turiu labai galingą repertuarą --apie 200 įvairaus žandro kūrinių ; tai džiazas, klasika, įvairus pop. , hitai įvairių amžių . [ žiūr . You Tube vidmantasd sakalauskas , aš fortepijonu groju 3 savo kūrinius '' Estonia '' ] . tad jeigu , jus sudominau , aš pasiruošęs groti . MANO TEL. 861414123 . [ You Tube vidmantas sakalauskas ]. You Tube --- FACEBOOK ---- vidmantas sakalauskas ] [ Google ---vidmantas sakalauskas ] . [ Google --vidmanto sakalausko kūriniai ] .

 • Ilona
  0
  Visada valgeme siame restorane,bet paskutini karta nuvyle daugiau nebevaziuosime,saslykas sudziuves,garnyras svogunai kartus,zodiu vertetu pasitaisyti,nes virtuveje klaidu neturi buti.Sekmes jums versle.

 • mantvydas 5.0
  0
  sveiki. Ararat man laibai patiko kaip restoranas. Ten sutikau grazia mergaite vardu Dovile. :) Gamina skaniai valgyt, ir nera brangu.

 • Marius 1.0
  0
  Sveiki, Ararate lankausi jau senai. Niekada nesu gailėjęsis apsilankęs restorane iki šiandien vakaro. Jokių priekaištų neturiu dėl aptarnavimo. Tačiau maistai labai suprastėjo. Kaip paprastai užsisakiau Ararat šašlyką. Bet šį kart jis tikrai buvo prastas. Garnyras skanus buvo, bet mėsa taip plonai atpjauta (tikriausiai taupumo sumetimais), kad iškepta ji visiškai sudžiuvo ir sukepė. Araratui linkiu nebetaupyti kokybės sąskaita.

 • Administracija
  +1
  Štai pragyvenome dar vienus metus kartu su armėnų virtuvės kvapais ir skoniais. Sveikiname Jus - mūsų draugus ir visus kurie aplankys mus šiais naujai atėjusiais metais, dėkojame, kad būnate su mumis. Dėkojame už begalę paliktų gražių žodžių ir atsiliepimų mūsų restorane. Taip, buvo ir klaidelių, buvo ir chaotiškų dienų. Bet jūs nepykite, mes augame . Jūsų pageidavimu, mažiname kainas, kad visiems jos būtų priimtinos ir patrauklios. Dienos pietų akcija tęsiasi viskas tik 9,99Lt Ačiū, kad esate! Pagarbiai restoranas Ararat

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną