Ararat

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Kaukazo
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Grill | BBQ, Vegetarų | Veganų
4.4
Mus rasite
Kauno g. 3A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Ararat

 • Tomas Mizutavicius 3.0
  0
  Labai ilgai aptarnauja. Padavėjos Palangos lygio. Toks jausmas kad sezonui tik įsidarbino.

 • Margo 4.0
  0
  Atsiliepimas apie Ararata prie stoties. Sventeme ten vestuves. labai patiko maistas, padare nuolaida simboline. kainos ir kokybes santykis palyginus su bet kuriuo gruzinu vietine kavinuke itin geras. Kai iskilo klausimas kur svesti krikstynas, iskart pasirinkome ta pacia vieta. norite vaizdo - ieskokite kitos vietos, norite skanaus maisto su prieinamesne kaina - tuomet rekomenduoju.

 • Сергей
  +7
  Хинкали отвратительные,,я о начике,,,неумеете готовить-не беритесь,,,тесто и форма нормальные-я о Жирмунае

 • As
  +4
  Buvome Kauno g ararate atėjom į darbo pabaiga girdėjom iš virtuvės 10 minučių keiksmažodžių lavina kaip virėja keikė mus kad uzsakeme chacepuri. Chacepuri buvo labai maži kaip vieno kąsnio sumuštinis. Alus buvo sugizes, ne restoranas o zabigalka

 • Lankytojas
  +4
  Ne kartą lankiausi šiame restorane, viskas buvo gerai, bet šią savaitę maistas buvo labai nekokybiškas. Charčo sriuboj mėsa buvo karšta tik iš išorės, o viduj buvo šalta kaip iš šaldytuvo, ryžiai pervirti. Chačapuri su sūriu, kuris įprastai buvo vizitinė restorano kortelė, buvo labai rūgštus, o tešla iki galo neiškepta. Pachlava, kuri visada buvo minkšta ir saldi, buvo kieta kaip medis, sunkiai perpjaunama, sausa, lyg nebūtų jokio karamelinio užpilo. Paskutinis vizitas į restoraną labai nuvylė.

 • Sonia
  +5
  Pats blogiausias restoranas !!!! Niekada niekam nesiulau ten dirbt ismes iškart padirbtus vos kelias dienas ....Ir dar darbuotojos dirba nelegaliai ....Absurdas viska slepia nuo valdžios

 • jie
  +4
  Restoranas per du aukštus, o padavėjos pavargę, neranda reikalo būt rūpestingom. Yra labai apiplyšus, pasenus, atskira vieta vaikų žaidimams, kas vis tiek yra pliusas, bet personalas vaikams nedraugiškas. Rūgštiems ir pavargusiems personalo veidams ne vieta saulėtam rytų restorane. Maistas padeges, plovas "netikras".

 • kliente
  +5
  Buvom 2016 liepą, kaip suprantu iš atsiliepimų, viskas tragiškai pasikeitė per pastaruosius metus ar du. Aptarnavimas apgailėtinas, niekas restorane nepasitiko, net paklausus, kur sėst, nepasiųlė. Paprašius pagalvot ir kad ateitų dar kartą, nesutiko; padavėja prisipyrus klausė spausdama, ką gersit, nors alaus neturėjo JOKIO. Tik vieną rūšį, už 3 eurus bokalas. Nemaloni ir nemandagi akiplėša. Siųlau keist tiek personalą, tiek tiekėjus.

 • Bronius 3.0
  -7
  Jei norit skaniai pavalgyti uz prieinama kaina uzsukite cionai! Maistas kokybiskas ir labai skanus. Ypatingi kebabai, chacapuri ir uzkandziai. Labai skanios sriubos. Prasau nelaukti cia ypatingo dizaino, estetikos ir europietiskumo visame kame-kilimai ir sofos prakiure, demeti, uzdengti ranksluosciu.Kodel gailima pinigu restorano interjero dizainui? Cia zinoma joks ne restoranas, o uzeigos ar pakeles smukles pojutis. Viska atperka tik skanus maistas.

 • Dzo
  +7
  Apgaviku bei aferistu sutve,nusivyliau.Nerekomenduoju

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną