Andriaus pica

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
1.8
Mus rasite
T. Ševčenkos g. 16A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Andriaus pica

 • Klientas 1.0
  0
  Atvykau siandien picos 21 40, maniau, tikrai dar aptarnaus, bet, deja, kepeja kreivu veidu piktai atsake ne. Butu malonesnis aptarnavimas, neigiamo komentaro nebutu. Tobulinkit klientu aptarnavima, nes jau nebe pirmas kartas.

 • Vladzia
  0
  Labai ant ribos tos picos :(

 • Andriau
  0
  Bet tai kai nesveika Jusu kasininke viena, dirbanti verkiu gatvej, sviesiaplauke tokia. Kiek pirko mano draugai ir as ji pastoviai nepatenkinta savo darbu, jau ne viena karta buvo kaip ji mums varo ant kitos pamainos, o tas dalykas gali labai pakenkt jusu apyvartai manau, ir butent jos pamainoj ant picu prikrauta daugybe petrazoliu tai vaizdelis ant picos gaunasi kaip dumblas koks, mums kaip klientam patikekit tikrai nemolonu klausytis tokiu dalyku, ir mes daugiau, dar gyvenime nesam sutike tokios bukos kasininkes kad klientams varytu ant kolektyvo, tikiuosi ismesit ja is darbo nes ji ne pirmas kartas kaip varo ant kitu mums girdint, nes kol ji dirbs i picerija daugiau negrisim, kol nebuvo tos kasininkes uzsukdavom kone kasdien.

 • Regina
  0
  Laba diena. Šiandien užsakiau dvi mažas picas: Peperoni ir Česnakinė su šoninė. Likau "suzaveta" gautu produktu. Kraštai apdeginti, forma irgi kažkokia keita, supjastytos bet kaip.Vargu, ar gelesiu jas pateikti svečiams.

 • Rimas 1.0
  -1
  Jau nusirito andriaus pica, buvo anksciau skanios picos, dabar ju neimanoma valgyti

 • Higienos nebuvimas
  0
  Andriaus Pica, ogmios miestas, šeimos aikštė 8, verkių g. 29, vilnius Picų kepėja dirba be prijuostės, be tinklelio ant plaukų, darant picą suskambo jos telefonas, ji nusišluostė miltuotas rankas sau į šonus ir pasiėmus tlf kalbėjo ir toliau darė picas. Kadangi kepėja stamboka papilvė jos maikės raudona nuo padažų ir dar kažkokių ingridientų naudojamų picose. Tokios nevalos dar nebuvau mačiusi. Nors pica labai skani, bet sveikatos apsaugos higienos normų tikrai nesilaikoma. Savo namuose tikrai švariau visi valgyt daro, nei Andriaus pica Verkių g.

 • Lankytoja 4.0
  0
  Lankiausi su draugais, žmonių buvo piiiilna, laukti turėjome apie 45 minutes. Tačiau draugiškai susitarėme, kad sumokėsime atėję atsiimti picų. Picos buvo skanios, padas plonytis, o pagrindai sultingi.

 • Gabija
  0
  O man visai patiko.Picos tikrai skanios,kainos geros,ir laukti tenka neilgai.Del tvarkos nieko blogo nepastebejau.

 • Lankytojas 1.0
  +1
  Buvau uzsukes i Sevcenkoje esancia ju picerija. Pirmiasusia pakraupau nuo purvo. Labai neestetiskai atrodo patalpa, visur murzina, pacios darbuotojos purvinos, be to lakstancios vis parukyti. Net apetitas dingo.

Pasiūlyk restoraną