American Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
2.7
Mus rasite
Kuršių g. 7, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie American Pizza

 • Capo Crimini 2.3
  0
  Uzsisakius telefonu pranese , kad pagamins po 30 min. Atvykus po 30 min picos dar net nebuvo pradetos kepti, teko dar tiek pat laukti picerijoje.

 • Brigita Žuravliovaitė 1.0
  0
  Picos taip, skanios. Bet užsisakiau pabandyti svogūnų žiedų, o gavau už 2 € 8 žiedus, be prieskonių, be padažo ir dar riebalų prisigėrę....

 • Jurga Jurgita 1.0
  0
  Darbuotojai - pacukai nachalai, neaišku, ar iš vis mokyklą baigę, savininkas irgi toks pats, 0 kultūros. Nesugeba net iš antro karto normaliai picos iškept - atiduoda žalios tešlos gabalą... neverti nė vienos žvaigždutės tikrai.

 • as
  0
  Jai valgai vietoj tai dar nieko bet kai i namus atveza tai nahui atrodo kad batona tik valgai uz atvezima nedadeda puses produktu jai nedaugiau o taip tai pohui visai

 • Kostas 1.0
  0
  Išsiaiškinom, kurios picerijos regione esam. Paskambinom ir mums pasakė, kad pas mus neveža, nes gyvenam užmiestyje. Puskilometris iki miesto ribų, o pasakė, kad vežtų tik stambesnius užsakymus nuo 30 eur. Pačioj picerijoj irgi yra tekę būti. Stalai nevalyti, po stalu prišiukšlinta, sedėjom prie garsiakalbio, muzika tokia garsi, kad neįmanoma susišnekėti. Paprašius sumažinti garsą, gavome atsakymą "nepatinka - išeikit".

 • lankytojas
  0
  užsisakėme picą, pasakė, kad turėsime laukti pusvalandį, o kepejas visiškai neskubėdamas šnekėdamas telefonu pradėjo dartyti picas..

 • tomas
  0
  TRAGEDIJA! stovejom netoli picerijos ir uzsisakem issinesimui keleta picu is silainiu picerijos,bet gavosi jog atvaziavom po 5min prie picerijos.Kkadangi darbuotoja sake buti tik po 20 min tai sedejom pries ju langus ir stebejom kaip vyksta darbas.taigi - musu pica jau buvo iskepta kaip tik mes atvykom ir padeta ant peciaus, taigi pralaukia zadeta laika jas pasiemem visiskai saltas, picu kepejas sedi prie bendru staliuku,zaidzia su tel. toks bardakas nafik...pirmas ir paskutinis kartas

 • Lukas
  +1
  Telefonu bandziau uzsisakyt pica,aptaraujanti darbuotoja prase luktelt minute,vietoj minutes laukiau 7minutes,pralaukes 7minutes darbuotoja tiesiog padejo rageli

 • Augustas 1.0
  0
  Blogiausios picos, kurias teko ragauti. Super sausa, be jokio skonio. Padažas nepadeda. Asmuo, atsliepes telefonu buvo kazko nepatenkintas ir piktas. Pristatymo laikas buvo geras.

 • Dainius Pasninas
  0
  Silainiuose uzsakinejom,patiko labai.Daug visko prideta ir didele,nepalyginsi su kitom picerijom.Skonis superinis.Tad pesimistai komentatoriai turbut lietuviska sindroma turi: kad ir kaip butu gerai visada jiem negerai.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną