Amatininkų užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
2.9
Mus rasite
Didžioji g. 19, VILNIUS
 • iki 07:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 05:00 - - -
Antradienis 10:00 - 05:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 05:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 05:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 07:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 07:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 05:00 - - -

Atsiliepimai apie Amatininkų užeiga

 • Andželika Smilinskienė 5.0
  0
  Vakarieniavom su seima, labai patiko.

 • Andrius P 2.3
  0
  aptarnavimas bendravimo ir greičio prasme normalus, neskaitant kad kavą pamiršta atnešti, maistas vidutiniškas, virtuvės kvapas, o kad čekio nesugeba kartu su grąža atnešti ir po to kai paprašau, įrodinėja kad išmušė į kasą, bet niekaip nesiseka surasti - vertinu blogai. Jei nesusitvarkys, kandidatas pabendrauti su mokesčių inspekcija.

 • Evelina Čiurlionė 3.0
  0
  Viskas būtų puiku. Bet cezario salotos tragiškos... jausmas kad valgai salotas ir užgeri jas majonezu...

 • Roman Ches 5.0
  0
  Vakare labai skaniai ir maloniai praleidime laika su draugais!

 • Mantas Butautas 5.0
  0
  Skanu, geras aptarnavimas ko gi daugiau bereikia,:)))

 • Katažyna Aškelovič 5.0
  0
  Labai maloniai pavakarojome siame restorone. Maistas skanus, buvo nemazai zmoniu, bet patiekalus gavome gana greitai. Cepelinai sviezuteliai - ka tik is puodo!!!! Aptarnevimas malonus bet ne ikyrus.

 • Andrej Radiun 4.7
  0
  Aplinka jauki gera pasėdėti su draugais žvarbu vakarą. Maistas tikrai skanus, o aptarnavimas tikrai šaunus. Kolektyvas draugiškas ir paslaugus, labai patiko aptarnavimas šeštadienio naktį kai buvome su draugais. Didelis ačiū padavejai Inesai už labai malonu aptarnavimą, mandagu ir profesionalu bendravimą su klientais ir labiausiai už jos labai gražią plačią šypseną. Dar karta didelis ačiū Inesai už profesionalumą.

 • Rasa Slavinskaite 1.3
  0
  Skylė. Sunku patikėti, kad Vilniuje dar yra tokių "socializmo atgyvenų". Aptarnavimas klaikus. Gerai, alaus atnešė ir paliko sėdėti valandą. Ant stalo tuščios alaus taurės ir niekas nepreina, nepasiūlo, nepaklausia. Kai pakėlėm vėją, pagaliau maistą atnešė. Kam nėra priekaištų, tai virtuvei. Maistas tikrai skanus. Bet visą kitą - baisu. Tvanku, smirdi, baisi muziką, baisus aptarnavimas. Niekada kojos ten daugiau nekelsiu su jokiais svečiais ir dar kitiems pasakysiu

 • Kristina Bjanco V 2.7
  0
  Likau sokiruota aptarnavimu. Aptaranavo jauna sviesiaplauke mergina. Nuo gretimo stalelio perdejo ant musu stalo duona. Valgymo metu paeme pusiau pilna alaus buteli, o pakracius sau pries nosi ir supratus, kad jis pilnas pries pat nosi pratiese su buteliu link stiklines ir supyle viska iki dugno ir pasieme tara...sorry, bet lygis aptarnavimo kaip kokioj valgykloj.

 • Эдита Л. 5.0
  0
  Tobula!! Nepaprastai jauku, personalas draugiškas ir dėmesingas, o jau maisto šviežumas ir gardumas! 2 dienos iš eilės ir abi palydėtos geriausios patirties! ;)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną