Agotos gryčia

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Patiekalų tipas Cepelinai
3.6
Mus rasite
Šeškinės g. 59A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 01:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 01:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 01:00 - - -

Atsiliepimai apie Agotos gryčia

 • Irutė K 5.0
  0
  Labai modernus europietiškas restoranas, puikus,ir valgiai gardus, šventėm gimtadienį, aptarnavimas labai aukšto lygio, interjeras gražus,visiems patiko,ir kitais metais vėl gimtadienį švęsim

 • Raimundas Raimundas 1.0
  0
  Gal kiek vėlokai, tačiau, kaip sako "geriau vėliau..." Buvo atvažiavę pas mane svečiai iš užsienio, nuėjome lengvai pavakarieniauti. Tiesą sakant, maisto kokybės nelabai ir atsimenu - bet tikrai nieko įspūdingo. Viską užgožė tai, kad pavogė mano piniginę iš prieš akis pakabintos striukės - ten dirba šios srities meistrai. Kreipiausi į policiją ir t.t. kitą dieną atsirado piniginė - be pinigų (apie 700 eur dingo), bet su dokumentais/kortelėmis, atsiėmiau pareiškimą. Tai mane ko gero ir suklaidino, deja. Prieš porą dienų tas pats nutiko ir mano svainiui - tuomet ir prisiminiau savo nuotykius šitoj skylėj. Pasidomėjau plačiau - pasirodo čia yra taisyklė, o ne išimtis, vagia viską, kameros nieko nemato, nes nusuktos kažkur, tik ne ten kur turėtų filmuoti. Vienu žodžiu, jei norite aštrių pojūčių, prarasti savo nuosavybę ir susigadinti nervus - tuomet čia tikrai pati tinkamiausia vieta. Kitu atveju apeikite šią vietą per patrankos šūvį.

 • Anna 5.0
  0
  Širdingai noriu padėkoti už šeštadienio vakaro aptarnavimą ir rūpinimasi! Padavėja ir du berniukai aptarnavo šauniai, kas kelias minutes ateidavo ir klausdavo ar tikrai nieko netrūksta,ar viskas gerai. Maistas buvo gražiai pateiktas, skanus, svečiai ir mes likome labai patenkinti. Tikrai rekomenduoju apsilankyti ir gerai atšvęst savo gimtadienį! Dar kartą ačiū padavėjams už šiltą aptarnavimą!!! :)

 • Stasys
  0
  Norėčiau širdingai padėkoti Agotos gryčios kolektyvui už svetingumą ir puikiai surengta mūsų įmonės šventę. Švediškas stalas, puikūs užkandžiai už tikrai sąžiningą ir racionalią kainą. Mes likome sužavėti, ačiū! ❤

 • arturas
  0
  cepelinai fantastiski, siandien isitikinau pats .Super ,taip laikyt

 • Ieva
  +3
  Nesenai teko svęsti savo jubiliejų.Likome labai patenkinti.Maistas buvo labai skanus.Svečiai labai gyrė farširuotą žuvį bei vištą.Aptarnavo labai malonios padavėjos, nors žmonių buvo daug skyrė mums daug dėmesio.Rekomenduoju visiems, kainos tikrai nėra didelės.

 • Mykolaitė 1.0
  +2
  Padavėjos žiaurumas... uzžsisakiau blynelių su vištiena, atnešė.. viskas lyg ir ok, valgau, ten ta mesa nieko nesijaucia, nes uztepta kaip sviestu jos, pasirode atnese man zemaiciu blynus. ir apreke padaveja mane, kad kai as neatsikiriu zemaiciu nuo lietiniu, ar iš skoniu nejauciu ka valgau. ir dar pareiske kad valgyciau ir tuos, nes ji mat is savo kisenes moket uz lietiniu nenori. kad tokiu padabeju daugiau nebutu, vakaras buvo sugadintas.. dekui

 • Svetlana 2.0
  +2
  Labai nusivylėm " Agotos gryčia". Ilgus metus buvome seni ir ištikimi klientai, dažnai šventėme visas šeimos šventes,buvome visko patenkinti, tik maistu, aptarnavimu tačiau paskutinis kartas labai nuliūdino. Nežinau kas ten pasikeitė ar administracija ar virtuvės šefas. Tačiau pasikeitimai tikrai nekokie. Lygiai prieš pusmetį, sausio mėnesį šventėme vyro jubiliejų, pobūvio meniu buvo 13 eurų žmogui visko labai daug ir porcijos buvo dvigubai didesnės, maistas tikrai skanus, o firminis patiekalas " Agotėlė" patiko visiems svečiams.Puikus aptarnavimas, malonios padavėjos.Praėjus pusmečiui švenčiame dar viena jubiliejų. Kaina pakele iki 15 euru, tiek to,viskas brangsta. Tačiau kai atnešė kepsnius " Agotėlė" , vos atpažinau, o skonis ir porcijos dydis išvis tragiškas. Tragiški buvo ir šaltieji patiekalai, salotos surūgusios,mūsų taip pamėgtas lavašas liko ant stalo, nes akivaizdžiai matėsi buvo sustingęs nuo senumo. Aplamai viskas buvo neskanu ir nešviežia. Padavėjų reikėjo vos nemaldaut, kad ateitų, arba laukt vosne po pusvalandį. Nieks neišnešdavo butelius, kaip anksčiau. Galiausiai net nedavė kuo tortą dalint, teku su šakute. Viska aišku išgelbėjo gyva muzika. Šaunuoliai dainininkai, sėkmės. Gaila, kad mūsų, per tiek metų pamėgta kavinukė,taip neatpažistamai pasikeitė.

 • Irina
  +1
  Sveiki, šventėme ir mes ,,Gryčioje''gimtadienį. Atėjome pasiteirauti apue salygas ir mus priėmė jauna graži panelė, viską aiškiai išdėstė, neįkyrèjo. Nuėjus apžiūrėti kitų vietų jautėme didelį spaudimą, todėl ir grįžom čia, viskuom buvom patenkinti, lenkiame galvą prieš tokią administraciją!

 • Katažyna
  +1
  Sveiki, valgydavau dienos pietūs šioje kavinėje darbo pertraukos metų, bet vieną dieną man, kaip paklausiau kas pietums, buvo atsakyta: šaltibarščiai bei kūgelis. Pagalvojau, neapsunkinsiu skrandžio ir paprašiau valgiaraščio. Užsisakiau šaltibarščių bei salotų su keptą lašiša, žuvys atrodė nelabai šviežia bei buvo be galo daug prieskonių-druskos, gerai, neturėjau laiko, tai suvalgiau. Važiuodama po darbo galvojau mirsiu. Aš ja žiauriai apsinuodijau. 4 dienas negalėjau atsigauti, aš pravėmiau 2 paras (atsiprašau už cenzūrą). Man nutirpo visas kūnas- visi raumenys. Brangieji, kreipiuosi į administraciją, stebėkite kaip dirba darbuotojai, visi mes esame Žmonės ir klystame, bet tai yra viešoji maitinimo įstaigą. Aš daugiau gyvenime pas Jus neapsilankysiu, nes dar gyvenime aš taip nebuvau apsinuodijus. Stebėkite, kontroliuokite bei darykite išvadas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną