100 veidų

Įtraukti prie mėgstamų
5.0
Mus rasite
Justiniškių g. 62A, VILNIUS
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie 100 veidų

 • Mindaugas 5.0
  0
  Dažniausia po pirmojo apsilankymo nevertinu, bet šįkart negalėjau neparašyti. Valgiau dienos pietus ir likau laaaabai patenkintas. Labai skanu (burokėlių sriuba, cepelinai), pakankamai didelės porcijos, nebrangu (3,20 eur, neskaitant arbatpinigių, kurių negalėjau nepalikti), jauki aplinka ir labai malonus bei operatyvus aptarnavimas. Be to, siūlo vietoje paskaityti pagrindinius naujausius leidinius (laikraščiai, žurnalai). Vienu žodžiu - puiku. AČIŪ, kad esate ;)

 • Daiva 5.0
  0
  Nereikia painioti asmeninių reikalų su darbu. Kavinė ištiesų labai puiki. Ne kartą šventėme šeimos šventes. Maistas, aplinka ir aptarnavimas nuostabus. Tenka ir dienos metu čia lankytis. Kompleksiniai pietūs tikrai visada labai skanūs, didelis pasirinkimas, geros kainos. O visa kitą mūsų, kaip svečių, neliečia.

 • Ingrida
  0
  Nuostabus maistas, puikus aptarnavimas, šiltas bendravimas:) Ačiū:)

 • Toma 5.0
  -1
  Valgėme pietus šioje kavinukėje,labai likome sužavėti kavinukės dizainu, bei pačiais skaniausiais cepelinais, tokiu cepelinu Vilniuje niekur neteko valgyti. Tikrai aukštas lygis!

 • Daiva 5.0
  -2
  Labai puiki, jauki kavinė. Puikus aptarnavimas, tikrai skanus maistas. Jau kelis jubiliejus čia šventėme. Likome su svečiais labai patenkinti. Visiems rekomenduoju. Aukštas lygis, dešimt balų. Šaunuoliai.

 • Aušra 5.0
  0
  Skanus maistas. O kibinai - tai nerealūs, net nereikia į Trakus važiuoti :)

Pasiūlyk restoraną