Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Tapk meniu.lt žurnalistas

Ieškome meniu.lt žurnalisto

Jeigu Tu esi aistringas restoranų „kritikas“, išmintingas mitybos specialistas ar net pasaulio virtuvių ekspertas – mums tavęs reikia. Jeigu kuri ar ruošiesi kurti blog'ą, o gal ir vlog'ą mitybos, restoranų ar kitomis maisto temomis – mums tavęs reikia. Nesvarbu, koks tavo amžius, koks tavo stilius, koks tavo skonis ar pažiūros, jeigu tu myli maistą taip, kaip mes – mums tavęs reikia.

Kaip galiu tapti meniu.lt žurnalistu?

Jeigu Tu esi ar nori tapti profesionaliu maisto kritiku, kurio straipsnius skaitys tūkstančiai, o be tavo vaizdo reportažų nė vienas Lietuvos gurmanas negalės priimti sprendimo, ką šiandien valgyti, tuomet parašyk mums laišką info@meniu.lt ir mes suteiksime galimybę tapti išgirstu, pamatytu ar perskaitytu beveik 200 tūkst. neabejingų maistui meniu.lt lankytojų.

Nuo ko pradėti?

Griebk į rankas plunksnakotį (juokaujame, šiais laikais viską rašome kompiuteriu) ir aprašyk paskutinę savo viešnagę restorane arba pasidalink netradicinės virtuvės įspūdžiais, kuriuos patyrei pats ar tavo draugas, keliaudamas aplink pasaulį, ir atsiųsk mums kartu su keliomis autorinėmis nuotraukomis (ne, ne, google pictures netinka) adresu info@meniu.lt. Tu taip pat gali paskelbti savo straipsnį, pasinaudojęs forma, esančia skiltyje NAUJIENOS: https://www.meniu.lt/naujienos. Tavo atsiųstas straipsnis bus perskaitytas mūsų redaktorių, esant būtinybei paprašysime jį pakoreguoti ir paskelbsime meniu.lt naujienų skiltyje.

Kaukšėjimas klaviatūra nėra tavo pašaukimas, tačiau vaizdo kameros nepaleidi iš rankų? Tuomet sukurk vaizdo reportažą (nesvarbu, režisuotą ar nufilmuotą ekspromtu) ir siųsk mums el. paštu info@meniu.lt. Per didelis failas? Wetransfer mokame naudotis :). Vaizdo reportažas bus peržiūrėtas kompetentingos redakcijos, esant būtinybei paprašysime jį pakoreguoti ir patalpinsime reportažų skiltyje.

Su kiekvienu autoriumi dėl honoraro aptarsime individualiai.

Sunku pasirinkti temą ar turi kitų klausimų?

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos, rekomendacijos, drąsiai kreipkis į mus. Atsakysime tau kaip įmanoma greičiau.

Tel.: +37062033326

El. paštas: info@meniu.lt

FB.: facebook.com/meniu.lt