IEŠKOME MENIU.LT ŽURNALISTO

Jeigu Tu esi aistringas restoranų „kritikas“, išmintingas mitybos specialistas ar net pasaulio virtuvių ekspertas – mums tavęs reikia. Jeigu kuri ar ruošiesi kurti blog'ą, o gal ir vlog'ą mitybos, restoranų ar kitomis maisto temomis – mums tavęs reikia. Nesvarbu, koks tavo amžius, koks tavo stilius, koks tavo skonis ar pažiūros, jeigu tu myli maistą taip, kaip mes – mums tavęs reikia. 

KAIP GALIU TAPTI MENIU.LT ŽURNALISTU?

Jeigu Tu esi ar nori tapti profesionaliu maisto kritiku, kurio straipsnius skaitys tūkstančiai, o be tavo vaizdo reportažų nė vienas Lietuvos gurmanas negalės priimti sprendimo, ką šiandien valgyti, tuomet parašyk mums laišką info@meniu.lt ir mes suteiksime galimybę tapti išgirstu, pamatytu ar perskaitytu beveik 200 tūkst. neabejingų maistui meniu.lt lankytojų.

Jeigu tavo parašyta restorano apžvalga, straipsnis ar įkeltas vaizdo reportažas sulauks 200 like meniu.lt – didžiausiame Lietuvoje restoranų gide, mes tau sumokėsime 50 eur premiją už kiekvieną sėkmės sulaukusį autorinį darbą. Reakcijų surinkimui skiriamas laikas – 14 dienų nuo publikacijos patalpinimo į meniu.lt puslapį ir Facebook paskyrą.  Prizai skiriami pirmiesiems 100 dalyvių, surinkusiems 200 ir daugiau patiktų. 

Pirmojo akcijos etapo trukmė: 2018 m. sausio 24 – vasario 28 d.

NUO KO PRADĖTI?

Griebk į rankas plunksnakotį (juokaujame, šiais laikais viską rašome kompiuteriu) ir aprašyk paskutinę savo viešnagę restorane arba pasidalink netradicinės virtuvės įspūdžiais, kuriuos patyrei pats ar tavo draugas, keliaudamas aplink pasaulį, ir atsiųsk mums kartu su keliomis autorinėmis nuotraukomis (ne, ne,  google pictures netinka) adresu info@meniu.lt. Tu taip pat gali paskelbti savo straipsnį, pasinaudojęs forma, esančia skiltyje NAUJIENOS:  https://www.meniu.lt/naujienos. Tavo atsiųstas straipsnis bus perskaitytas mūsų redaktorių, esant būtinybei paprašysime jį pakoreguoti ir paskelbsime meniu.lt naujienų skiltyje. Tavo straipsniui sulaukus 200 skaitytojų like, tau bus išmokėta premija.

Kaukšėjimas klaviatūra nėra tavo pašaukimas, tačiau vaizdo kameros nepaleidi iš rankų? Tuomet sukurk vaizdo reportažą (nesvarbu, režisuotą ar nufilmuotą ekspromtu) ir siųsk mums el. paštu info@meniu.lt. Per didelis failas? Wetransfer mokame naudotis :). Vaizdo reportažas bus peržiūrėtas kompetentingos redakcijos ir patalpintas reportažų skiltyje. Jei sulauks 200 patiktukų, mes tau sumokėsime 50 eur premiją už kiekvieną sėkmės sulaukusį reportažą.

SUNKU PASIRINKTI TEMĄ AR TURI KITŲ KLAUSIMŲ?  

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos, rekomendacijos, drąsiai kreipkis į mus. Atsakysime tau kaip įmanoma greičiau.

Tel.: +37062033326 

El. paštas: info@meniu.lt

FB.: facebook.com/meniu.lt 

 

P.s. Meniu.lt pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, apie tai informuojant viešai.

Pasiūlyk restoraną