IEŠKOME MENIU.LT ŽURNALISTO?

Jeigu Tu esi aistringas restoranų "kritikas", išmintingas mitybos specialistas ar net pasaulio virtuvių ekspertas - mums tavęs reikia. Jeigu kuri ar ruošiesi kurti blog'ą, o gal ir Vlog'ą mitybos, restoranų ar kitomis maisto temomis - mums tavęs reikia. Nesvarbu koks tavo amžius, koks tavo stilius, koks tavo skonis ar pažiūros, jeigu tu myli maistą taip kaip mes - mums tavęs reikia. 

KAIP GALIU TAPTI MENIU.LT ŽURNALISTU?

Jeigu Tu esi ar nori tapti profesionaliu maisto kritiku, kurio straipsnius skaitys tūkstančiai, o be tavo video reportažų nei vienas Lietuvos gurmanas negalės priimti sprendimo ką šiandien valgyti, tuomet parašyk mums laišką info@meniu.lt ir mes tau suteiksime galimybę tapti išgirstu, pamatytu ar perskaitytu net iki 200 tūkst. neabejingų maistui meniu.lt lankytojų.

Jeigu tavo parašyta restorano apžvalga, straipsnis ar įkeltas video reportažas sulauks 300 like meniu.lt didžiausiame Lietuvoje restoranų gide, mes tau sumokėsime 50 eur. premiją už kiekvieną sėkmės susilaukusį autorinį darbą.

NUO KO MAN PRADĖTI?

Griebk į rankas plunksnakotį (juokaujame, šiais laikais viską rašome kompiuteriu) ir aprašyk paskutinę savo viešnagę restorane arba pasidalink netradicinės virtuvės įspūdžiais, kuriuos patyrei pats ar tavo draugas, keliaudamas aplink pasaulį, ir atsiųsk mums kartu su keliomis autorinėmis nuotraukomis (ne, ne - google pictures netinka) adresu info@meniu.lt Tu taip pat gali paskelbti savo straipsnį, pasinaudojęs forma, esančia skiltyje NAUJIENOS - https://www.meniu.lt/naujienos. Tavo atsiųstas straipsnis bus perskaitytas mūsų redaktorių, esant būtinybei paprašysime jį pakoreguoti ir paskelbsime Meniu.lt naujienų skiltyje. Tavo straipsniui sulaukus 300 skaitytojų like tau bus išmokėta premija.

Skrebenimas klaviatūra nėra tavo pašaukimas, tačiau vaizdo kameros nepaleidi iš rankų? Tuomet sukurk video reportažą (nesvarbu ar režisuotą, ar kurtą ekspromtu) ir siųsk mums el. paštu info@meniu.lt. Per didelis failas? Wetransfer mokame naudotis :) Video reportažas bus peržiūrėtas kompetentingos redakcijos ir patalpintas video reportažų skiltyje. Video reportažui sulaukus 300 patiktukų, mes tau sumokėsime 50 eur. premiją už kiekvieną sėkmės sulaukusį reportažą.

SUNKU PASIRINKTI TEMĄ AR TURI KITŲ KLAUSIMŲ?    

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos, rekomendacijos, drąsiai kreipkis į mus. Atsakysime tau kaip įmanoma greičiau.

Tel.: +37062033326 

El. paštas: info@meniu.lt

FB.: facebook.com/meniu.lt 

Pasiūlyk restoraną