Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

Smagusis sekmadienis vaikams

Gegužės 31, Sk., 14:00

Tėveliai, Vaikų Diena artėja, o Jūs vis dar ieškote idėjų, kaip paversti ją savo mažiesiems tikrai YPATINGA? Norite, kad laikas, praleistas su šeima būtų smagus, šiltas, jaukus, o vaikams dar ir aktyvus bei labai labai linksmas?

Puiku, mes turime TOBULĄ sprendimą JUMS, kuris tiks ir patiks visiems Jūsų šeimos nariams! 2020.05.31 Karklėnų Sodyboje - SMAGUSIS SEKMADIENIS VAIKAMS!

Bus visko: atvykę, ragausite mūsų virtuvės šefų pagamintų nuostabiai skanių patiekalų, o kai jau būsite sotūs, prasidės linksmybės - vaikučių lauks begale veiklos su linksmiausiais GYVŲ ŽAISLŲ komandos animatoriais! Patikėkite, sėdėti vietoje nebus kada - Gyvų žaislų komanda ras veiklos ir didelėms, ir mažiems. Taip pat, rodysime filmuką mažiesiems - nes kokia Vaikų Diena be filmuko?! :))

Be to, turėsite puikią galimybę pasidžiaugti ir lauko pramogomis - galėsite pėstute nueiti iki šalia mūsų esančio Raudonų Vakarų žirgyno, pasidžiaugti arkliukų draugija bei juos pamaitinti :)

Smagiojo Sekmadienio Vaikams kaina - 25eu/žm.

Skubėkite rezervuoti staliuką jau dabar! 

Staliukų kiekis ribotas, nes mes atsakingai laikomės visų saugumo reikalavimų ir numatytų atstumų. Sveikata svarbiausia. 

Su meile, Karklėnų Sodyba <3 

www.karklenusodyba.lt

Upelio g. 19, Karklėnų k. Vilniaus raj., VILNIUS
Restoranų žemėlapis