Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

Ramancello

Liepos 02, Kt., 18:00

„Ieškokite ne to, kas nauja, o to, kas amžina“, – režisieriaus Juozo Miltinio žodžius kartoja violončelininkas Tomas Ramančiūnas, tarptautinių projektų dalyvis, koncertuojantis ne tik su garsiais Lietuvos, bet ir užsienio atlikėjais. Šiuo metu Tomas yra Lietuvos Nacionalinio Simfoninio orkestro artistas, B. Dvariono muzikos mokyklos muzikos mokytojas ir Nacionalinės  Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos mokytojas.
Jis daug koncertuoja kaip įvairių Lietuvos orkestrų, ansamblių narys tokių, kaip „Vilniaus Sinfonietta“, V. Čepinskio „Camerata Klaipėda“, styginių kvartetas „Bass arco“. Taip pat dažnai koncertuoja su įvairiais estrados, pop rock grandais.
Dažnai gastroliuoja Anglijoje su „West Endo“ miuziklų produkcija B. Kenwright „Sound of music“, vokiečių miuziklų produkcija (B. B. Promotion) „West side story“ ir „Evita“.  „Ramancello“ pasirodo scenoje  su žinomais atlikėjais, tokiais kaip Ieva Narkutė, Donatas Montvydas, Alina Orlova ir kt.

Domantė Paulauskaitė - Ramančiūnienė mokėsi studijavo Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje. Šiuo metu yra Lietuvos Valstybinio Simfoninio Orkestro artistė. 

Violončelės tembras artimiausias žmogaus balsui iš visų muzikos instrumentų, o jo šiluma ir aksomas užburia. Pavadinimas „violončelė“ kilęs iš italų kalbos ir reiškia didelė viola. Šiuo instrumentu grojama orkestruose, styginių instrumentų kvartetuose, taip pat ir solo. Violončelėms parašyta daug sonatų ir koncertų. Nors violončele dažniausiai grojama klasikinė muzika, tačiau taip pat ja grojama pop, roko ir netgi metalo stiliaus muzika.