Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

MUSIC & COMEDY

Birželio 05, Pn., 18:00

Pasiilgote linksmybių, juoko, gerų įspūdžių bei šiaip puikiai praleisto laiko su nuostabia kompanija? Ne bėda, ištaisysime padėtį!

Pirmo vasaros penktadienio Jūs tikrai nepamiršite, nes tai, ką mes Jums paruošėme, yra tiesiog nepakartojama!!!
2020.06.05 - MUSIC & COMEDY vakaras su neprilygstamais M&S Show duetu Karklėnų Sodyboje!

Tiesiog įsivaizduokite - puiki, visus skonio receptorius sužadinanti 3 patiekalų vakarienė, kurią paruoš mūsų virtuvės virtuozai ir pateiks Jums tiesiai nuo griliaus. Ar jau jaučiate tą ant ugnies kepamo maisto dūmų kvapą? Labai skanu!

Ir čia tik pradžia! Po vakarienės savo programą pradės charizmatiškasis bei žodžio kišenėje neieškantis M&S Show duetas! Pasiruoškite, nes juoktis teks labai daug - šie vaikinai tikrai žino, kaip padaryti, kad veide atsirastų ne tik kulturinga šypsena, bet ir juoko ašaros!

Vis dar svarstote? O jei dar pridėsime PinkDrink kokteilių barą su jų gražuoliais gėrimais bei Kaljanų meistrų kaljanus, paruoštus pagal Jūsų pageidavimus? Jaučiame, kaip Jūsų veide atsiranda šypsena... :))

O kad abejingų išvis neliktų, išduosime paslaptį apie lazeriuprojektai.lt ruošiamą staigmeną - visiškai naują, Lietuvoje dar nematytą programą, kurioje bus sujungta net 30 lazerių!!! Dar net mes neįsivaizduojame, kas tai bus per vaizdas...

Na, o jei galvojate, kad čia jau bus pabaiga, tai...TIKRAI NE! Kodėl? Todėl, kad po visų vakaro įspūdžių Jūsų lauks AFTERPARTY su Dj Spektras komanda, kuris atims paskutines Jūsų jėgas. Tačiau, galite nesijaudinti, po tokio puikaus vakarėlio mielai priimsime Jus nakvynei, o ryte pasiūlysime pačius skaniausius pusryčius!

Yra tik vienas vienintelis minusas - staliukų skaičius, deja, yra ribotas, tad čiupkite telefoną į rankas, skambinkite 867085655 arba 867865618 ir rezervuokite staliuką jau dabar!

Kaina - 40eu/žm (į kainą įskaičiuota - 3 patiekalų vakarienė + M&S Show programa + lazerių šou + Afterparty su Dj Spektras), o iki 06.01 taikome 5eu/žm. nuolaidą!

Sutikime pirmąjį vasaros savaitgalį kartu!! 
Su meile, Karklėnų Sodyba!
www.karklenusodyba.lt

Upelio g. 19, Karklėnų k. Vilniaus raj., VILNIUS
Restoranų žemėlapis