Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

Kalėdinė craft degustacija su someljė

Gruodžio 10, An., 18:30

Planuojate prieššventinį vakarėlį draugams, šeimai, įmonei, bet nenorite eilinio vakaro nuobodžiai kiurksant prie stalo?!

Užsukite į „Local Pub“ – viso pasaulio vietinių namus!  Kalėdinės degustacijos metu  dalyviai ne tik galės susipažinti su 6 skirtingomis craft gėrimų rūšimis, bet ir išmoks jų derinimo su patiekalais principų. Tad po degustacijos galės nustebinti savo artimuosius ir draugus! 

Degustacija vyksta su someljė Vidmantu Čičeliu. Vidmantas profesionalus alaus someljė, baigęs mokslus Londone, galintis išskirti šimtus skonių ir kvapų taurėje. Jis yra ne tik pravedęs šimtus mokymų ir degustacijų, teisėjavęs alaus konkursuose užsienyje, bet ir vienas iš Vilniaus alaus festivalio, VAF, bei geriausių barų rinkimų BEST PUB organizatorių. 
Jeigu niekada nežinojote, kad alaus taurėje galima atrasti viską: nuo skrudintos, dūmiškos šoninės iki nuodėmingų prancūziškų desertų ar tokių gurmaniškų užkandžių kaip austrės, – someljė supažindins ir padės atrasti įvairiaspalvį craft skonių pasaulį. 

Vietų skaičius ribotas. BILIETAI