Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019

Lapkričio 09, Št., 18:00

Kartą metuose parodų ir kongresų centras „Litexpo“ pakvimpa aromatais iš viso pasaulio, nes čia lapkričio 7-9 dienomis vyks didžiausias Baltijos šalyse maisto produktų rinkos įvykis – Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF.

Kasmetinė Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF šiemet lankytojus pasitiks kupina naujų idėjų, dalyvių, produktų ir žinių. Jau lapkričio 7 - 9 dienomis kviečiame į G.Astronominę odisėją, laukiame gurmanų, kulinarijos mėgėjų, restoranų profesionalų ir visų, neabejingų geram maistui.

VIRTUVĖS STUDIJA

Kasmet paroda kviečia užsukti į "Virtuvės studiją", kurioje savo receptais dalinasi profesionalai ir mėgėjai. Šiemet programa plečiasi. Prie besidalinančių savo patarimais "Virtuvės studijoje" jungiasi žinomi žmonės, kurie laisvalaikiu mėgsta gaminti. Be to "Virtuvės studija" taps ir diskusijų apie maistą erdve, o diskusijų dalyviai - taip pat visiems gerai žinomi visuomenininkai.

Dar viena "Virtuvės studijos" naujiena - Jaunojo šefo konkursas. Jaunųjų virėjų kulinarinius sugebėjimus vertins profesionali žiuri.

MENO PERFORMANSAI

Pirmą kartą parodoje vyks meniniai pasirodymai su maistu. Pasirodymų tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į besaikį maisto vartojimą. 

BAF SUMMIT

Pirmą parodos dieną vyks konferencija HoReCa ir svetingumo sektoriaus profesionalams, smulkaus ir vidutinio verlso atstovams BAF SUMMIT. Besidomintys pakuotėmis ir jų dizainu bus kviečiami į renginį NAPA TALKS.
Be viso to, parodoje šiemet bus pristatyta daugiau nei 100 prekės ženklų ir jų atstovų, kurie kvies ragauti ir čia pat vietoje įsigyti naujienų rinkoje.

Daugiau informacijos: LITEXPO arba baf@litexpo.lt