Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Renginiai

B2B verslo kontaktų renginys „Idėjos skoniams“

Gegužės 15, Sk., 12:00
Maloniai kviečiame į LVVKA B2B verslo kontaktų renginį „Idėjos skoniams“, kuris vyks 2022 m. gegužės 15 d. 12 val. kaimo turizmo sodybos „Vytauto kaimas“ erdvioje lauko terasoje šalia Baluosio ežero, Nevaršonių k., Aukštadvario sen., Trakų r.

B2B verslo kontaktų renginys „Idėjos skoniams“ – tai galimybė akis į akį susitikti HoReCa įmonių ir vietinių ūkių atstovams su virtuvės skonių kūrėjais, siekiant išsiaiškinti poreikius, lūkesčius, supažindinant su rinkos aktualijomis, produktų išskirtinumu, kokybe, plečiant produktų ar paslaugų asortimentą, gerinant aptarnavimo kokybę, gaunant abipusį atgalinį ryšį ir išlaikant šiltą kontaktą.

Virtuvės šefai dalinsis idėjomis furšetui ir patarimais apie gamybos būdus, tinkamiausią apdorojimo temperatūrą su lauko kepsninėmis, kviesdami patirti išskirtinio subtilumo dūmo skonį ir aromatą, pasimėgauti pikantiškais, sultingais patiekalais. Gamins patyrę virtuvės šefai: Arūnas Stoškus, restoranų grupė „Fortas“; Laurynas Bužinskas, „Chef Laurynas“; Eduardas Radzivilovas, „Mažoji Ragainė“; Ričardas Leckas, „Leckana“; „Bijola“ konditerės; restorano „Amandus“ komanda.

Aprangos kodas – LVVK asociacijos nariai ir svečiai laukiami tik su virėjų švarkais.

Išankstinė registracija būtina!

Dalyvavimo kaina vienam asmeniui – 30 eur, LVVKA nariams – nemokamai.

Registracija ir informacija el.paštu vadybininke@lrvvk.lt arba mob. nr. +370 615 67405
Nevaršonių kaimas, Aukštadvaris, TRAKAI
Restoranų žemėlapis