Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Žuvies mėgėjai laukiami „Kinų rožėje“ (Vilnius)

2009-09-01
Paskelbk savo straipsnį

Vilniuje, Kauno gatvėje veikiantis restoranas „Kinų rožė“ maloniai kviečia visus žuvies mėgėjus. Tik čia siūlomi patiekalai iš gyvos žuvies! Į restoraną pristatomi gyvi upėtakiai ir karpiai, auginti Lietuvos tvenkiniuose. Žuvys laikomos specialiuose akvariumuose. Upėtakis ar karpis pradedamas gaminti, tik gavus kliento užsakymą. Restorano virtuvės šefas puikiai žino, jog Rytuose gyvenantys žmonės siekia nenusižengti sveikos mitybos principui, pagal kurį maistas privalo būti šviežias. Užsisakę žuvies patiekalą galėsite patys pasirinkti žuvies dydį, gaminimo būdą. Tiesa, lankytojams restoranas pasiūlys pasimėgauti žuvies fondiu.

Interjeras dvelkia Kinijos šalies dvasia

Restorano interjeru puikiai perteikiama Kinijos šalies dvasia, visi baldai ir interjero puošybos elementai kruopšiai rinkti pačioje šalyje: patogūs, rankų darbo krėslai bei pertvaros suteikia jaukumo. Natūralaus akmens grindys, didžiulis akvariumas, antikvariniais kinų indai, papirusais, paveikslais papuoštos erdvės interjerui suteikia išbaigtumo. Įdomūs senoviniai kinietiški pinigėliai, indai iš kurių buvo geriama degtinė – tikrai patraukia akį. Nusikelsite trumpam į Kiniją ir pajusite alsuojančią jos dvasią....

Daugiau nei 300 patiekalų asortimentas

Šiame, kaip ir kituose, „Kinų rožės“ restoranuose Jums taip pat siūloma platus kinų patiekalų asortimentas, net apie 300 patiekalų: čia rasite kiaulienos, jautienos, avienos, antienos, kalakutienos, jūros gėrybių bei šviežios žuvies patiekalų. Šiame restorane derinamos Šiaurės- Rytų bei Pietų kiniečių virtuvės. Norintiems paragauti ko nors išskirtinio, siūlomi ypatingi patiekalai – keptos varlių šlaunelės su bambukais, aštrūs moliuskai ir kita – liksite nustebinti. Restorane rasite ir tradicinių kinietiškų desertų – karamelėje kepti obuoliai, bananai ir kiti vaisiai. Maistas čia tik kinų virėjų gaminamas tik pagal šalies tradicijas.


Gyvenantiems ir dirbantiems šalia Kauno gatvės labai patogu užsukti verslo pietų, kurie restorane siūlomi nuo 11 – 14 valandos. Į komplektą įeina dvi salotos, karštasis patiekalas, sriuba, ryžiai, taip pat svečiai vaišinami arbata ir sausainiais.

Restoranas rūpinasi savo lankytojais ir juos nuolat džiugina akcijomis, rengiamais piešinių konkursais bei kitomis maloniomis staigmenomis. Tiesa, nuo šiol, darbo dienomis nuo 14 - 17 val. net iki 30 % pateiktos sąskaitos galite atsiskaityti „Kinų rožės“ pinigais. Atsiskaitant „Kinų rožės“ pinigais, negalioja nuolaidų kortelės.

Ieškantiems vietos pobūviui čia taip pat galite surengti ir pobūvį iki 25 žmonių – virtuvės šefas tikrai nustebins Jus ir Jūsų svečius. Užsukę į „Kinų rožę“ visuomet galite būti tikri dėl kokybės, jaukios aplinkos bei profesionalaus aptarnavimo.

Daugiau apie restoraną>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: restorano archyvo
Meniu.lt informacija