„Zahire“ – vakarėliai pagal įžymybes (Vilnius)

„Zahire“ – vakarėliai pagal įžymybes (Vilnius)
Krepšinio varžybas galima stebėti ypač smagiai. Neįprastą „krepšinio“ vakarėlį pasiūlė grupės ŽAS nariai Tru ir Choras, vieną vakarą pakvietę draugus ir bičiulius į Vilniaus senamiestyje įsikūrusį barą „Zahiras“ (Trakų g. 11/2). Baro šeimininkais vienam vakarui tapę ŽAS‘ai surengė tikrą krepšinio šventę – kartu stebėjo ir šmaikščiai komentavo „Žalgiro“ ir „Lietuvos ryto“ dvikovą LKL finale, surengė totalizatorių ir viktoriną, ir, žinoma, kaip šeimininkams ir priklauso, patys stojo už baro pilstyti alaus.

Juokeliai ir alus – savai kompanijai
Anot Tru Sabakos, jam labai patiko stovėti už baro, pilstyti alų ir maišyti kokteilius. „Tokį darbą galiu dirbti su didžiausiu malonumu“, – teigė jis. O varžybų pertraukėlių metu vis šūkčiojo „Beer time!” – taip kviesdamas paragauti alaus. Bičiulių surengtoje krepšinio fiestoje puikiai jautėsi ir kitos pramogų pasaulio žvaigždės – prodiuseris, buvęs krepšininkas Rolandas Skaisgirys, dainininkas ir televizijos laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius, režisierius Alvydas Šlepikas. Vakarėlyje netrūko ŽAS‘ų juokelių ir geros nuotaikos.

Nuo liepos – naujas „Zahiro“ šeimininkas
„Zahire“ pristatyta vakarėlių, kurių metu bare šeimininkauja pramogų pasaulio ir kitos įžymybės, serija. Baro šeimininkavimo ypatumus išbandžius Lietuvos žvaigždėms, jau nuo liepos vakarėlius bičiuliams galės rengti naujasis šeimininkas. Mat baro verslo savininku taps akcijos-žaidimo „Tavo baras“ laimėtojas. 

„Zahiro“ informacija ir nuotraukos

Daugiau>>

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną