Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vyno klubas“ vyno mėgėjus pakvietė į naują erdvę

2011-12-10
Paskelbk savo straipsnį
Naujame pastate įrengta erdvi vyno, kitų gėrimų bei delikatesų parduotuvė, kurios plotas daugiau nei pusantro šimto kvadratinių metrų, kolekcinio vyno rūsys, kur sukurtos idealios sąlygos brangių vynų saugojimui, kurių pageidavo ne vienas išskirtinio vyno pirkėjas bei kolekcininkas.

„Šiandienos „Vyno klubo“ moto – visas vyno pasaulis po vienu stogu. Tai reiškia, kad koncentruojame jėgas vienoje vietoje, o ne skaidome po visą šalį, sukeldami iš kitų parduotuvių geriausių vynų kolekcijas ir surinkdami vienoje vietoje savo gausų ekspertų kolektyvą, papildydami asortimentą vyno literatūra, geriausių taurių ir dekanterių, išskirtinių vyno aksesuarų rinkiniais. Kuriame vietą, į kurią  visomis prasmėmis apsimokėtų atvažiuoti ne tik iš bet kurio Vilniaus taško, bet ir Kauno, Mažeikių, Rygos ar Minsko. 

Šiame pastate leidžiamas Vyno žurnalas, bus organizuojama tarptautinė paroda „Vyno dienos“ ir inicijuojami Lietuvos someljė bei Vyno čempionatai, čia mokysis daugybė vyno profesionalų, prie taurės gero vyno bare, kuris įrengtas prie parduotuvės, rinksis išprusę vyno mėgėjai. Tokiame nuolat verdančiame veiklos ir idėjų katile savo parduotuvės asortimentui  renkamės tai, kas šiuo metu įdomiausia pasaulyje. Niekada nebuvome ir kuo toliau tuo labiau tolstame nuo standartinės vyno parduotuvės su fiksuotu asortimentu koncepcijos. Nuolat vežamės naujus, nematytus dalykus, kurie sužavi mus ir gali sužavėti kiekvieną, kuriam vyno pasaulis yra įdomus“, – kalbėjo „Vyno klubo“ steigėjas Arūnas Starkus.

Naujoje erdvėje veiks ir prieš penkerius metus įkurta Someljė mokykla. Šiuo metu mokykloje vakarais mokosi per 110 žmonių, tarp kurių yra ne tik restoranų ir vyno versle besisukančių žmonių, bet ir bankininkų, advokatų, verslininkų. Dabar jiems sukurtos geresnės sąlygos gilintis į vyno paslaptis, laikyti egzaminus, nes greta šviesios 50 žmonių talpinančios salės yra vyno ir maisto literatūros biblioteka. Dienos metu šioje erdvėje Someljė mokyklos dėstytojai ves seminarus įmonių kolektyvams, vynus pristatys iš viso pasaulio atvykę vyndariai.

Daugiau informacijos:
Arūnas Starkus
„Vyno klubo“ steigėjas
Tel.: 8 698 34297
starkus@vynoklubas.lt