Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vyno klubas“ skelbia festivalį „Primitivo ir Zinfandel“

2012-03-27
Paskelbk savo straipsnį
Tai bus antrasis renginys iš metų pradžioje prasidėjusių vynuogių festivalio ciklo. “Lietuvoje itališko „Primitivo“ fanų jau turime daugiau nei amerikietiško „Zinfandel“. Kodėl šios vynuogės vynas tampa toks populiarus ir kur plyti lietuvių dar nepažinti „Primitivo – Zinfandel“ stilių horizontai? Į tuos klausimus mėginsime atsakyti festivalyje“,- planuoja renginio idėjos autorius Arūnas Starkus.

Įdomiausia, kad visi „Zinfandel“ vynai yra specialiai gabenami iš Kalifornijos, keletas Primitivo“ Lietuvoje taip pat bus atidaryti pirmą kartą. JAV vakaruose „Zinfandel“ jau prieš dvidešimt metų buvo labai populiarus. Tuo tarpu Apulijos vyndariai, kur yra „Primitivo“ rojus, tik pastaraisiais metais pateikia vis daugiau įspūdingų vynų.

Degustacijos prasidės nuo 10 valandos
. Tuomet bus galima ragauti vynus, išmėginti juos „Riedel“ taurėse ir, žinoma, išrinkti pačią tinkamiausią jos formą. Taip pat savo žinias bus galima patikrinti aklojo vyno spėjimo konkurse. Įėjimas į festivalį kainuos 10 litų.

18 valandą prasidės degustacija
„Super Primitivo prieš super Zinfandel“, kurioje bus galimybė paragauti ir įvertinti aštuonis geriausius Apulijos, Kalifornijos ir Dalmatijos (Kroatija) vynus. 1998-aisiais JAV mokslininkai nustatė, kad ‚‘Primitivo‘ ir ‚‘Zinfandel‘ yra iš Kroatijos kilusios ‘Crljenak Kaštelanski‘ dukros, sėkmingai pritapusios Italijos pietuose ir Jungtinių Valstijų vakarinės pakrantės vynuogynuose.

Degustacijos kaina – 90 litų. Joje bus ragaujami vynai, kurių vertė siekia 130-240 litų.

Festivalio dieną „Primitivo“ ir „Zinfandel“ bus galima įsigyti net su 30 procentų nuolaida.