Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

VTAKT tarnyba reorganizuojama

2011-03-29
Paskelbk savo straipsnį

Valstybinė tabako ir alkoholio kontrolės tarnyba (VTAKT) prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės informuoja, kad dėl VTAKT reorganizavimo š. m. kovo 31 d. piliečiai ir kiti asmenys VTAKT tarnyboje nebus aptarnaujami.

Prašymus, pareiškimus, pasiūlymus, skundus ir kitą korespondenciją prašome pateikti nuo š. m. balandžio 1 d. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui, adresu Šv. Stepono g. 27, Vilnius. Visais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 266 8060, faks. (8 5) 266 8095.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas įkurtas sujungus Narkotikų kontrolės departamentą bei Valstybinę tabako ir alkoholio kontrolės tarnybą.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriumi siūloma skirti farmacininką 51-erių Zenių Martinkų. Tokį pasiūlymą Vyriausybei teikia sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys.

Pagal Vyriausybės nutarimo projektą, pareigas Z.Martinkus turėtų pradėti eiti nuo balandžio 1-osios.

Naujojo departamento direktorių sveikatos apsaugos ministro teikimu ketverių metų kadencijai skiria ir atleidžia Vyriausybė. Eiti šias pareigas jis galės ne ilgiau kaip dvi kadencijas iš eilės.

Iki šiol Narkotikų kontrolės departamentui vadovavusi Audronė Astrauskienė ir Valstybinės tabako ir alkoholio kontrolės tarnybos vadovas Česlovas Balsys atleidžiami iš pareigų.


VTAKT ir Meniu.lt informacija