Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Višta padėjo kiaušinį, už įprastą didesnį net 4 kartus (įdomybės)

2010-03-12
Paskelbk savo straipsnį

Ipswich vietovėje (Didžioji Britanija) gyvenantis Mark Cornich buvo didžiai nustebęs vieną dieną radęs didžiulį kiaušinį...

Pasak vyro, visai jauna višta, vardu Matilda, kuri per savo gyvenimą sudėjo vos kelis kiaušinius, nustebino savo šeimininką padėtu didžiuliu kiaušiniu: net 9 cm aukščio, 21 centimetro per trumpąją ašį. 36 metų vyriškis tikino, jog jis buvo šokiruotas, kai sode prie tvoros aptiko didžiulį kiaušinį.

Iš pradžių Markas pagalvojo, kad tai žąsis ne vietoj padėjo kiaušinį. Per šias emocijas, vyras vos jo nesutrypė. Deja, kiaušinio kiautas pasirodė labai plonas – kaip popierius, todėl M.Cornich žadėjo jį suvalgyti jau tą patį vakarą. 

Ūkyje laikoma keletą vištų – Matildai kompaniją palaiko Phyllis, Ada ir Polly. Akivaizdu, kad Matildos nuopelnai nebus įrašyti į Gineso rekordų knygą. Iki šiol nepagerintas 1986 metais nustatytas rekordas, kai Stafforde višta padėjo 340 gramų sveriantį kiaušinį, kurio ilgoji ašis sudarė 31 centimetrą, tuo tarpu trumpoji – 22,8 cm.

Elena Germanovič
Šaltinis: metro.co.uk; onet.pl
Nuotraukos: metro.co.uk
Meniu.lt informacija