Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Viskas, ko galite norėti Kalėdoms - viename geriausių šalies restoranų „Verres en Vers“

2016-11-01
Paskelbk savo straipsnį

Kalėdiniai Vakarėliai
Švęskite Kalėdas su savo draugais ir partneriais šventiškiausioje miesto vietoje įsikūrusiame viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“. Mes pasirūpinsime išskirtinėmis vaišėmis, nepriekaištingu aptarnavimu ir nepamirštamomis akimirkomis.

Kalėdinė Antis Išsinešti
Padarykite šventę sau, nustebinkite savo šeimą, artimuosius ar kolegas mūsų tradicine Kalėdine antimi. Mes užtikriname, kad viskas, kuo jums reikės pasirūpinti, yra ką tik paruoštos anties atsiėmimas.
Kaina: 40 Eur už antį su garnyru.  Maloniai prašome rezervuoti prieš tris dienas iki atsiėmimo. T: +370 5 236 0840

Kalėdiniai Sekmadienio Priešpiečiai Gruodžio 11 d.
Kviečiame Jus praleisti džiaugsmingas akimirkas su savo šeima bei artimaisiais „Radisson Blu Royal Astorija“ viešbutyje ir mėgautis šventiniais Kalėdiniais priešpiečiais restorane „Verres en Vers“. Išskirtiniai patiekalai su taure putojančio vyno bei vaikų džiaugsmui pakviestas pasakų personažas užtikrins šventinę nuotaiką šeimos ir draugų rate.

Laikas: 12:30-15:00
Kaina: 39 Eur|asm.
Maloniai prašome rezervuoti staliuką iš anksto. Vaikams iki 6 metų nemokamai, nuo 6 iki 12 metų – pusė kainos.
T: +370 5 212 0110 E: sales.vilnius@radissonblu.com

Šventinė Degustacinė Vakarienė
Kviečiame švęsti Kalėdas su mumis ir išbandyti šventinį degustacinį meniu. Mūsų restorano šefas Gediminas Andriuškevičius siekia sukurti tą netikėtumo jausmą, kuomet jūs paragausite kažką visiškai nauja, kas sukels nuostabą ir susižavėjimą. Naujas skonis, nauja patirtis ir nepamirštama emocija.50 Eur|asm.

Maloniai prašome rezervuoti iš anksto. T: +370 5 212 0110 E: sales.vilnius@radissonblu.com

Dovanų Kuponai
Padovanokite savo artimiesiems išskirtines akimirkas „Radisson Blu Royal Astorija“ viešbutyje pasinaudodami mūsų dovanų kuponais. Kad ir ką pasirinktumėte – unikalius pasiūlymus restorane „Verres en Vers”, poilsį Sveikatingumo klube ar jaukų apsistojimą Vilniaus širdyje, mes džiaugsimės galėdami jums padėti.

Visą gruodžio ir sausio mėnesį šventinę atmosferą restorane „Verres en Vers“ kurs spurgų ir karšto vyno vakarai.