Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Virtuvės olimpiečiai į Erfurtą išvyksta su paslaptimi

2012-10-03
Paskelbk savo straipsnį
Į spaudos konferenciją susirinkusiems žurnalistams, virėjai savo receptų neatskleidė. Juk reikia turėti slaptų ginklų! Lietuviai ketina visus nustebinti, nors net neabejoja, jog nustebti teks ir patiems. Juk į olimpiadą atvažiuoja geriausių virtuvės šefų komandos iš daugiau nei 50-ies pasaulio šalių. Be abejo, stipriausiais savo varžovais mūsų virėjai laiko skandinavus.

„Kai dalyvavome pirmą kartą, grįžome su diplomu, užėmę ketvirtą vietą. Paskui sužinojome, kad iki bronzos mums pritrūko vieno balo. Galite įsivaizduoti, kaip buvo apmaudu?” – pasakojo komandos kapitonė Aldona Gečienė. Tačiau šiemet lietuvių komanda nusiteikusi dar kovingiau ir pašnibždomis kuždasi apie medalius. Dėl to jie pasiryžę dirbti net naktimis!

„Ten virtuvėmis galėsime naudotis tik naktį, taigi ruošimės naktimis, – sakė komandos kapitonė. Visas šis procesas bus fiksuojamas ir “transliuojamas” tiesiogiai iš Erfurto Facebook paskyroje “Virtuvės olimpiečių dienoraštis”. Taigi, kviečiame prisijungti ir sekti naujienas gyvai!

Apie olimpiadą
„IKA / "Culinary Olympics“ olimpiada vyksta jau daugiau nei šimtą metų. Pirmoji tokia olimpiada įvyko dar 1900 metais Frankfurte prie Maino, ir išskyrus Antrojo Pasaulinio karo laikotarpį, vykdavo kas ketverius metus visai kaip ir sporto olimpiados.