Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vilnius Grand Resort” – leiskite mums pranokti Jūsų lūkesčius ir įgyvendinti visas Jūsų idėjas

2016-01-01
Paskelbk savo straipsnį

Pobūviai, gimtadieniai, jubiliejai ir kitos progos

„Vilnius Grand Resort” – puikus pasirinkimas planuojant vestuves, krikštynas, jubiliejus, įsimintiną gimtadienio vakarėlį ar romantiškas sužadėtuves:

Siūlome įvairaus dydžio elegantiškas, prabangiai įrengtas sales su kerinčiais gamtos vaizdais pro panoraminius langus.

Mūsų renginių aptarnavimo komanda padės Jūsų šventės viziją paversti įspūdingu renginiu. Ar planuojate šventę dviems, ar pobūvį 500 svečių – drąsiai patikėkite savo idėjas mūsų profesionaliems darbuotojams, kurie užtikrins sklandžią renginio eigą bei pasirūpins net ir smulkiausiomis detalėmis.

Virtuvės meistrai Jūsų pasirinkimui pateiks įvairius meniu – nuo elegantiškų tradicinių iki drąsių šiuolaikiškų. Kruopščiai suderinti kokybiški ingredientai, stulbinantis patiekalų pateikimas, išskirtinis dėmesys kokybei bei detalėms maloniai nustebins Jus ir Jūsų svečius.

Mūsų virtuvės meistrai bei renginių aptarnavimo komanda mielai patars ir padės sukurti įsimintiną šventę, o taip pat padės pasirinkti meniu, pramogas, užsisakyti fotosesiją, organizuoti transporto paslaugas ir dar daugiau.

Vestuvės

Svajojate apie nepakartojamas vestuves? Romantiškos ir aistringos, paslaptingos, stebuklingos ir nepamirštamos - visa tai rasite „Vilnius Grand Resort“.

Vestuvės – svarbi ir be galo jaudinanti šventė. Norite šią šventinę dieną padaryti iškilminga bei įsimintina? Leiskite tuo pasirūpinti mums - ilgametę patirtį turinčiai komandai.

Ypatingas dėmesys aptarnavimo kokybei, paslaugūs bei profesionalūs darbuotojai užtikrins, jog Jūsų vestuvių pokylio netrikdytų net menkiausios smulkmenos.

„Vilnius Grand Resort“ komanda pasiūlys pokylio salę, padės pasirinkti šventinį valgiaraštį, dekoracijas, užsakys kambarius svečiams, pateiks pasiruošimo šventei darbų sąrašą. Jums pageidaujant – supažindins su vestuvių etiketu.

Konferencijos, susitikimai

Jūsų paslaugoms – 25 įvairaus dydžio konferencijų / posėdžių salės, biblioteka, verslo centras. Tai ideali vieta įvairiems renginiams: verslo susitikimams, tarptautinėms konferencijoms, parodoms.

Mielai padėsime suplanuoti sėkmingą renginį atsižvelgiant į individualius Jūsų pageidavimus.

Konferencijos, naujo produkto pristatymai, parodos, seminarai, susitikimai su verslo partneriais „Vilnius Grand Resort“ – tai ne tik prestižiniai renginiai, bet ir neabejotina pridėtinė vertė Jūsų verslui.

Komandos formavimas

„Vilnius Grand Resort“ siūlo renginius įmonės darbuotojams.

Galime pasiūlyti įvairiausių veiklų galimybes tiek gryname ore tiek ir erdvioje salėje. Rinkitės tradicinius komandos formavimo užsiėmimus ar netikėtas veiklas – juk puikiai motyvuota ir darni komanda – būtina sąlyga įgyvendinti Jūsų įmonės tikslus.

Laukiame Jūsų užsakymų ar paklausimų tel. nr.: +370 5 2739 709, el.p. info@vilniusresort.com

www.vilniusgrandresort.lt