Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilnius dovanoja studentams nemokamus pažintinius renginius

2011-09-15
Paskelbk savo straipsnį

Pažymint Pasaulinę turizmo dieną – rugsėjo 27-ąją, Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras rugsėjo 20–27 dienomis kviečia studentus dalyvauti specialioje turizmo programoje “Studente, pažink ir pamilk miestą, kuriame studijuoji!”

Šiais metais studentai galės pasivaikščioti po Vilnių su profesionaliais gidais, išgirsti įdomiausius pasakojimus apie miestą, taip pat apsilankyti sostinės muziejuose, parkuose, bažnyčiose. Šių metų programoje yra naujovių – teminės ekskursijos „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum““, „Senojo Žvėryno istorijos“, ekskursija po Lazdynus, į modernų Pinigų muziejų ir po šią vasarą lankytojams duris atvėrusią Vilniaus universiteto varpinę.

Studentai kviečiami ne tik pažinti miestą, bet ir pramogauti didžiausiame Vilniaus „LABAS nuotykių parkas“, įsikūrusiame Antakalnyje. Studentams ši programa – nemokama. Kvietimai į norimą renginį dalinami Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22). Vietų skaičius ribotas.

Šie renginiai jau tapo tradiciniais ir kasmet sulaukia didelio susidomėjimo. Praėjusiais metais juose dalyvavo apie 800 įvairių mokymo įstaigų studentų.

Apie „LABAS nuotykių parką“

Parkas įsikūrė Vilniuje, Antakalnyje, šalia Neries ir Valakampių tilto esančiame vaizdingame Spalvotųjų šaltinių parke. Didžiausias Rytų ir Centrinėje Lietuvoje nuotykių parkas dirba kiekvieną dieną, bet kokiu oru!

Visus metus tavęs laukia virš 2 km kilometro ekstremalių trasų (su 140 rungčių ir net 40 skrydžių lynu), kurias galėsi pasirinkti pagal drąsą ir ūgį: nuo švelnių šiurpuliukų „žaliems“ iki nutrūktgalviškų skrydžių iš 16 m aukščio.

2011 m. vasaros naujienos - Trasa per Nerį, kurią sudaro net 401 m rungčių ir laisvo skrydžio į Žirmūnus ir atgal! Mažieji gali džiaugtis naujomis Salotinės trasos rungtimis.

„LABAS nuotykių parke“ vystoma miesto sporto zona, mažylių erdvė, kepsninė, o šaltuoju metų laiku čia randa ką veikti ir žiemos sporto mėgėjai - šią žiemą buvome įrengę net tris rampas snieglentininkams!

MENIU.LT informacija
Nuotrauka: emigration-etc.blogspot.com

2011 09 15