Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniuje - naujas sveiko maisto restoranas „Bambukas“ (Vilnius)

2009-12-01
Paskelbk savo straipsnį

Vilniuje, Latvių gatvėje 7A (vietoje buvusio kiniško restorano) sveiko maisto mėgėjus kviečia naujas restoranas „Bambukas“.

Čia nerasite mėsytės, bet „plaukios“ skaniosios žuvytės, o iš paskos joms „bėgios“ vaisiai ir daržovytės. Patiekalų gamybai naudojame kuo sveikesnius ir natūralesnius produktus ir juos deriname tarpusavyje.

Restorane galėsite paragauti špinatų salotų su panyru, morkų-cukinijų salotų, salotų „Žarnyno šluota“, žuvienės su lašiša, grikių blynų su raugintais kopūstais, lietinių su obuoliais ir imbieru, balandėlių įdarytų ryžiais, panyru ir razinomis, makaronų su džiovintais pomidorais, naminių koldūnų su morkomis ir baravykais... bei daug kitų sveikų ir gardžių patiekalų.

„Bambuke“ gausu įvairių vegetariškų patiekalų - tiek lietuviškų, tiek rytietiškų. Valgiaraštis bus plečiamas. Čia galima įsigyti naminės bemielės duonos, tačiau netrukus lankytojam pasiūlys vietoje pagaminto panyro, bei lydyto sviesto ir mūsų pačių keptos ruginės duonelės. Užsukite!

Restorano tikslas lankytojus pavalgydinti kaip įmanoma sveikiau!
Devizas: „Valgyk sveikai – gyvenk ilgai!“

Daugiau apie „Bambuką“>>

Restorano informacija