Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniuje – „kitokia” vyno krautuvė (Vilnius)

2009-12-16
Paskelbk savo straipsnį

Vilniuje atvėrė duris pirmoji Lietuvoje „Wine 9“ vyno krautuvė. Jos savininkai tikisi, kad į kitas vynines nepanaši krautuvė netrukus išpopuliarės ir virs parduotuvių tinklu.

„Ji iš tikrųjų yra kitokia, nei visos vyno krautuvės, veikiančios Lietuvoje. Tą pripažino ir pirmieji lankytojai. Mes norime parodyti, kad vynas ir jo vartojimo kultūra gali asocijuotis ne su tamsiomis spalvomis, sendintu medžiu ar ąžuolo statinėmis, o su žaismingomis spalvomis, šviesia nuotaika“, – sako vienas „Wine 9“ savininkų Marius Rimkaitis .

Vienas iš „Wine 9“ įkūrėjų tikslų – padėti pirkėjams greitai išsirinkti jų skonį atitinkantį vyną. Todėl visas krautuvės asortimentas suskirstytas į devynias kategorijas.

„Raudonieji vynai suskirstyti į saldžius, švelnius ir brandžius. Baltieji – į lengvus, vaisinius ir turtingus. Dar yra ir trys atskiros kategorijos, pasižyminčios savo išskirtiniu charakteriu: EKO vynai, putojantys vynai ir rožiniai vynai“, – sako M.Rimkaitis.

Pasak jo, toks suskirstymas pirkėjui padės lengvai, greitai ir nesijaučiant neišmanėliu išsirinkti pageidaujamą vyną.

„Atsirinkome tikrai skanias vyno rūšis, atsiribojome nuo pigių, kurias galima rasti didžiuosiuose prekybos tinkluose, ir brangių, kurias įperka nedaugelis“, – teigia M.Rimkaitis .

Pirmoji „Wine 9“ krautuvė veikia Ukmergės gatvėje įsikūrusios „Maximos“ pirmajame aukšte, nuo 10 iki 22 val. visomis savaitės dienomis.

Daugiau apie vyno krautuvę>>

„Wine 9“ informacija