Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniuje įvyks didžiausia Lietuvoje, verslui skirta, specializuota valymo ir higienos paroda

2015-02-10
Paskelbk savo straipsnį

Parodos organizatorė – stambiausia valymo ir higienos prekių platintoja Lietuvoje, bendrovė „Manjana“, planuoja į parodą sukviesti visus savo partnerius – šios srities pasaulinius lyderius: „Diversey Care“, „SCA Hygiene Products“ „Tecno Trolley System“, „Christeyns“, „3M“, „Brabantia“, GFL, „Vikan“, „Vileda“, „Semperit“, „Rubbermaid“, „System Cleaner“, „Tana“ ir kt.

„Parodos lankytojai turės puikią galimybę tiesiogiai susitikti su gamintojų atstovais, daugiau sužinoti apie naujausius produktus, technologijas bei sprendimus, skirtus įstaigoms, kurioms keliami aukšti saugos ir higienos reikalavimai“, – sakė „Manjana“ direktorius Donatas Genys.

Viena iš svarbių parodos dalių bus seminarai, skirti valymo, maitinimo, maisto gamybos bei perdirbimo paslaugas teikiančių įmonių atstovams. Seminarų dalyviai sužinos bei turės galimybę aptarti ekologiškų valymo priemonių skirtumus, privalumus, susipažinti su ergonomiškų įrankių naudojimo ypatumais. Taip pat bus apžvelgti sprendimai, skirti padidinti darbo efektyvumą, našumą bei užtikrinantys darbų saugą, naudojant chemines priemones.

Be to, specializuoto renginio lankytojams bus pristatytos saugios maisto produktų gabenimo, saugojimo bei sandėliavimo sistemos ir būdai, padedantys užtikrinti saugią maisto gamybą visoje tiekimo grandinėje. Šiuos bei kitus aspektus nagrinės pranešėjai iš Italijos, Vokietijos, Nyderlandų, Lenkijos ir kitų šalių.

Pasak Donato Genio, mūsų šalies rinka ne itin didelė, todėl tokie renginiai organizuojami retai. Tačiau kas kelerius metus juos inicijuoti būtina, nes tik taip galima įmonių ir organizacijų atstovus supažindinti su naujausiomis technologijomis ir sprendimais, kurie neretai lemia ir keliamų higienos reikalavimų pokyčius.

„Didžiuojamės, kad esame vieninteliai Lietuvoje, kurie organizuoja tokį renginį. Tai, kad jo reikia, supratome iš partnerių užduodamų klausimų ir nuolatinio teiravimosi po pirmosios parodos. Tuomet ji po vienu stogu subūrė valymo ir higienos klausimais besidominčius profesionalus ne tik iš skirtingų Lietuvos miestų, bet ir iš užsienio. Tai puiki bei kol kas vienintelė galimybė toli nekeliaujant susipažinti su šios srities tendencijomis ar užmegzti kontaktus. Tikimės, kad šį kartą renginys susilauks dar didesnio pasisekimo“, – neslėpė optimizmo „Manjana“ vadovas ir vienas iš parodos organizatorių Donatas Genys.

Nuotrauka: Vyganto Skaraičio