Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniuje atidaroma „Gero alaus parduotuvė“

2010-12-16
Paskelbk savo straipsnį

Šiandien, ketvirtadienį, Vilniuje, Ogmios mieste, atidaroma specializuota „Gero alaus parduotuvė“, kurioje be įvairių rūšių šio gėrimo bus prekiaujama ir suvenyrais, taip pat nuomojama pilstomo alaus įranga. Tai yra pirmoji tokios koncepcijos alaus parduotuvė Lietuvoje, sieksianti tapti alaus kultūrą visapusiškai reprezentuojančia vieta.

Lukšio g. 19 įsikūrusioje parduotuvėje bus prekiaujama ir lietuvišku, ir importuojamu alumi: 8-iomis pilstomo rūšimis ir 30–ies pavadinimų išpilstytu į butelius. Pilstomo alaus mėgėjai galės rinktis iš trijų rūšių „Švyturio“, „Utenos“, taip pat „Carlsberg“, prancūziško „Kronenbourg“ bei dviejų rūšių belgiško„Grimbergen“, gaminamo pagal vienuolių receptūrą.

„Gero alaus parduotuvei“ pavyko užsitikrinti išskirtines bendradarbiavimo sąlygas su „Švyturio“ alaus darykla, tad pilstomas „Švyturio“ alus joje bus pardavinėjamas „gyvas“ – nepasterizuotas. Klaipėdos aludariai įsipareigojo alų vežti dažnai ir nedidelėmis partijomis, kad „Gero alaus parduotuvės“ klientai gautų šviežiausią produkciją. 

„Šios parduotuvės misija – ne vien alaus pardavimas. Su jos šeimininkais sieksime, kad ji taptų tikra alaus kultūros ambasada, kurioje kiekvienas klientas galėtų gauti žinių apie alaus gamybą,  patarimų, kaip teisingai pateikti alų, kokius užkandžius ar patiekalus derinti prie skirtingų alaus rūšių, bei įsigyti visų alaus atributų – taurių, padėkliukų ar suvenyrų“, - sakė „Švyturio-Utenos alaus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.  

Pilstomam alui „Gero alaus parduotuvė“ pasiūlys kokybiškus plastikinius butelius, ant kurių bus užklijuojama atitinkama etiketė. Lankytojai čia galės išsinuomoti mobilią profesionalią pilstymo įrangą ir įsigyti alaus vestuvėms, gimtadieniams ar kitiems renginiams.

Lojaliems klientams šeimininkai pasiūlys kortelę, kuri suteiks nuolatinę 5 proc. nuolaidą visiems produktams ir prekėms. Taip pat iki kovo 1 d. už 15 surinktų taškų (vienas taškas skiriamas už 10 Lt. čekį) bus dovanojamas proginis dviejų „Švyturio Baltijos“ alaus taurių rinkinys.

„Gero alaus parduotuvė“ įsikūrė netoli firminės „Vyno klubo“ parduotuvės. Jos lankytojams bus patogu užsukti ir į „Ogmios miesto“ Šeimos aikštėje veikiančius Verkių gėlių ir maisto produktų turgus po stogu.

„Ogmios Miestas“, kurio bendras plotas užima 23 ha,  yra įsikūręs tarp Žirmūnų, Lakūnų, Verkių ir Lukšio g. Šioje nuo 1993 m. „Ogmios centro“ valdomoje teritorijoje yra per 100 tūkst. kv. m komercinio ploto ir šiuo metu veikia per 400 įvairių įmonių. „Ogmios miestas“ yra suskirstytas į funkcinius kvartalus: Šeimos aikštę, Mašinų kvartalą, Ūkio kiemą, Namų skverą. Čia veikia ir išparduotuvių centras „Parkas Outlet“.

AZ communications