Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniaus svetingiausieji

2011-12-14
Paskelbk savo straipsnį

Svetingiausiu didžiuoju išrinktas sostinės viešbutis „Ramada Hotel & Suites Vilnius“, vidutiniu – viešbutis „Shakespeare Boutique Hotel“, mažuoju – viešbutis „Rinno“.

Svetingiausio Vilniaus restorano vardą pelnė „Vapiano“, svetingiausia kavinė – „Cozy“, kuri sulaukė išskirtinės miesto vadovo padėkos, kaip įmonė, nuo pat pradžios dalyvavusi akcijoje „Susitiksime prie puodelio kavos“.

Svetingiausiu sostinės baru iki kitų metų konkurso vadinsis „California tapas & wine“, o svetingiausiu miesto muzikiniu klubu pripažintas „Tamsta“.

Nugalėtojų vardus taip pat pelnė Nacionalinės dailės galerija, tarp muziejų svetingiausias - Energetikos ir technikos muziejus. Svetingiausia automobilių nuomos įmonės išrinkta „Avis“.

Apdovanotos ir viešbučio „Novotel Vilnius Center“ darbuotoja Greta Januškaitė ir žalio maisto restorano „RawRaw“ darbuotoja Agnė Šalomskaitė.

Vilniaus miesto savivaldybės Turizmo skyrius šių metų birželio 1 d.– rugsėjo 30 d. organizavo konkursą „Vilniaus svetingumas 2011“. Šiemet konkursas surengtas ketvirtą kartą. 

„Džiugu tokia gražia proga pagerbti tuos, kurie ištisus metus turi reprezentuoti mūsų miestą. Dažnai stebiu darbuotojus, vertinu jų profesionalumą, ir galiu tvirtinti, – Vilnius svetingas miestas, galvojantis iš pradžių apie svečią, paskui apie save. Ir toks miestas, tikiu, gali tapti svetingiausiu miestu Europoje. Mes ir kitais metais darysime viską, kad jūs turėtumėte dar geresnes verslo sąlygas ir dar geriau dirbtumėte Vilniaus ir jo svečių labui“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.