Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniaus „Akropolyje“ duris atvėrė naujas „McDonald‘s“ restoranas (Vilniaus)

2009-09-17
Paskelbk savo straipsnį

Sostinės gyventojus ir svečius „McDonald‘s“ kviečia į naują restoraną Vilniuje. Duris atvėrė vakar, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Restorane veikia ir pirmoji Vilniuje „McCaf é “ kavinė, lankytojams pasiūlysianti kavos gėrimų ir rinktinių itališkų desertų.

„Šis restoranas pasižymės malonia atmosfera, kokybiškais produktais ir aptarnavimu – būtent dėl to daugelis lankytojų mėgsta „McDonald‘s“ restoranus. Visus vilniečius ir miesto svečius kviečiame į naująjį restoraną, kur jie bus visuomet laukiami“, – teigia Melo Hili, „McDonald‘s“ restoranų tinklo generalinis direktorius Baltijos šalyse.

Restoranas išsiskirs šiuolaikišku interjeru – lankytojai čia galės įsitaisyti patogiuose odiniuose krėsluose arba susėsti prie linksmai nuteikiančių bistro stiliaus staliukų. Vyraujančios modernios spalvos nuteiks maloniam bendravimui.

„Šiame naujos kartos „McDonald‘s“ restorane lankytojams pasiūlysime ir tradicinius jau pamėgtus produktus, ir naujus „McCaf é “ kavos gėrimus su puikiais desertais. Šios koncepcijos restoranai išpopuliarėjo visame pasaulyje, tad tikimės, kad jie bus mėgiami ir Lietuvoje“, – sako Virginija Girulska, „McDonald‘s“ rinkos vadovė Lietuvai.

Sostinės „Akropolyje“ atidarytas restoranas yra antrasis Lietuvoje, kuriame kartu veikia „McCafé “ kavinė. Ši naujovė pirmą kartą pristatyta šią vasarą Šiaulių „Akropolyje“. Visame pasaulyje veikia daugiau nei 13 tūkst. „McCaf é “ kavinių, o Europoje jų skaičius siekia 600.

„Džiaugiamės, kad toks visame pasaulyje populiarus prekės ženklas kaip „McDonald’s“ tęsia bendradarbiavimą su mūsų valdomais prekybos ir pramogų centrais. Manome, kad tai bus dar vienas itin populiarus traukos centras Vilniaus „Akropolyje“, – sako bendrovės „Akropolis LT“, nuomos skyriaus vadovė Renata Jakubčionienė.

„McCafé“ meniu sudaro „Cappuccino“, „Latte Macchiato“, „Mocha“, Vienos kavos gėrimai ir rinktiniai itališki desertai. Pasigardžiavimui siūlomi sluoksniuoti pyragai „Milleforglie“, „Tiramisu“, vaisiniai pyragai, plikyti pyragaičiai, taip pat prancūziški raguoliai, štrudeliai, keksai ir kitokie skanėstai. Gėrimai ir konditerijos gaminiai svečiams pateikiami keramikiniuose induose, lankytojų patogumui jie pakuojami ir išsinešimui.

Naujasis „McDonald‘s“ restoranas kartu su „McCafé“ kavine Vilniaus „Akropolyje“ (Ozo g. 25) atidaromas šiandien 13 val. 30 min., pirmajame prekybos centro aukšte, restoranų zonoje. Lankytojams skirtoje beveik 115 kv. m ploto salėje galės svečiuotis daugiau nei 80 lankytojų. Naujajame restorane sukurta 50 darbo vietų.

„McDonald‘s“ informacija