Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vietų pobūviams paieška Meniu.lt portale

2011-12-12
Paskelbk savo straipsnį

Šiandien jau daugelis Lietuvos gyventojų ieškodami įvairios informacijos pirmenybę teikia interneto platybėms. Dažna įmonė ar restoranas turi savo internetines svetaines, bet ne visi žino jų adresus. O ką daryti, jei žmogus net gerai nežino ko ieško?

Ieškantiems kur pavalgyti, ar kurį restoraną išsirinkti svarbiam pobūviui išeitis yra. Portale Meniu.lt vienoje vietoje ir vienodu stiliumi pristatomos beveik visos Lietuvoje veikiančios maitinimo įstaigos. Jų duomenų bazė pastoviai prižiūrima ir pildoma. Tai suteikia portalui neabejotiną išskirtinumą Lietuvoje iš kitų panašių katalogų. Pastoviai didėjantis portalo lankytojų srautas parodo, kad informacija jo lankytojams yra naudinga.

Maitinimo įstaigos, tapusios portalo klientėmis (pagal atitinkamas sutartis) išsamiais aprašymais, nuotraukomis, valgiaraščiais bei įvairiais kitais būdais gali plačiau pristatyti savo galimybes priimti lankytojus. Tai patogu ir žmonėms, ieškantiems informacijos apie vieną ar kitą įstaigą, ir besireklamuojantiems restoranams, nes plačiai ir išsamiai save pristačius sulaukiama daugiau lankytojų.

Artėjant svarbioms šventėms ar kitoms progoms, daugelis ieško ypatingos vietos pobūviui surengti. Meniu.lt portalas visada pasiruošęs palengvinti šias paieškas ir siūlo pasinaudoti:

Savarankiška paieška visame portale. Žmonės, ketinantys užsisakyti pobūvį ar banketą, naršydami Meniu.lt portale, gali patys susirasti pageidavimus atitinkančią maitinimo ar pramogų įstaigą. Svetainėje labai patogiai pristatomi visos Lietuvos restoranai, kavinės, klubai ir kitos maitinimo bei pramogų įstaigos.

Paiešką gali atlikti portalo specialistai. Tie, kurie neturi laiko ir galimybių ieškoti savo pageidavimus atitinkančio restorano, kavinės ar klubo, tiesiogiai kreipiasi į Meniu.lt redakciją. Meniu.lt vietos banketams paieškos tarnybos specialistai tokiems žmonėms suras tinkančią įstaigą bet kurioje Lietuvos vietoje.

Paieška pagal papildomą sąrašą „Pasiūlymai pobūviams“. Meniu.lt portale, pateikiami Meniu.lt klientų, teikiančių pobūvių ir banketų paslaugas, sąrašai, nepriklausomai nuo to, ar tai prabangus restoranas, ar kavinė, ar klubas.

Specialia rubrika prieš šventes – „Šventiniai pasiūlymai“.  Meniu.lt rubrikų sąraše prieš šventes aktyvuojama nuoroda „Šventiniai pasiūlymai“. Šioje rubrikoje portalo lankytojams pateikiami įvairūs pasiūlymai tam tikros artėjančios šventės proga.