Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vieta skanioms ir sveikoms nuodėmėms

2017-03-27
Paskelbk savo straipsnį

Jei užsimanysite kažko skanaus ir kvapnaus, kažko, galbūt, primenančio jaukius vaikystės sekmadienius, kažko, galbūt, šiek tiek nuodėmingo, na žinote, KAŽKO TOKIO – griebkite už parankės mylimiausią žmogų, vaikus, ar 100 metų nematytą draugę(-ą) ir nesiblaškydami traukite į „Pinavijos“ kepyklėlę. O čia jau leiskitės būti nustebinti prisiminimais ir atradimais, aromatais ir jaukumu, kuriuos kuria čia pat gaminami teisingi pyragai, trapios sviestinės tešlos pyragėliai su namine uogiene, bandelės, naminiai kibinai su natūraliu sultiniu, keksiukai, sausainiai, morengai...kol galva apsisuks. Kuo pasmaguriauti čia ras ir vegetarai, ir gliuteno netoleruojantys gurmanai.

„Pinavijos“ kepyklėlė vilniečių tarpe jau spėjo užsitarnauti „legendinės“ statusą. Galbūt dėl savo jaukios atmosferos, iki smulkmenų apgalvotų interjero detalių ir jaukaus vaikų kampo, galbūt dėl šeimyniško požiūrio į apsilankančius svečius, bet labiausiai, žinoma, dėl savo kepinių. Kepyklėlės  pasididžiavimas – Smetoniškas Napoleonas! Tai pagal unikalų receptą gaminamas tortas. Tešla kapojama ir kočiojama rankomis ant specialiai tam pagamintos ąžuolinės lentos, sviesto kremas verdamas unikaliu būdu (receptūra, žinoma, griežtai saugoma!), o tobulam skoniui išgauti pasirinktas aukščiausios klasės prancūziškas konjakas. Smetoniški Napoleonai, kaip ir visi kiti kepyklėlėje ruošiami gaminiai, gaminami tik iš aukščiausios kokybės natūralių, rinktinių produktų.

Didžioji dalis „Pinavijos“ produktų ir žaliavų atkeliauja tiesiai iš ūkininkų, gaminant nenaudojami sintetiniai dažikliai bei kvapikliai, todėl kepiniai tinka ir mažiesiems. Kepyklėlė turi jaukų vaikų žaidimo kampelį, kuris dažniausiai ir pavergia mažuosius smaližius.

„Pinavija“ – tarsi jauki namų svetainė, kur švieži ir kvapnūs kepiniai atkeliauja iš šalia esančios virtuvės. Čia dvelkia ramybe ir geru skoniu, o apgalvotas interjeras, kartu su padavėjomis, kuria saldžią ir jaukią atmosferą. Personalas visada šypsosi, todėl kepyklėlės klientai - taip pat!