Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vieta, kur pietauti renkasi prezidentai ir ryškiausios žvaigždės

2017-04-13
Paskelbk savo straipsnį

Ko gero nerastumėm nei vieno, save maisto gurmanu laikančio ar gastronominėmis tendencijomis besidominčio, kuris nebūtų girdėjęs magiškojo pavadinimo „Stikliai“. Taip, tai elegantiška, tačiau neperkrauta prabanga alsuojanti vieta, taip, tai restoranas, kuris yra viename iš prestižinių senamiesčio kvartalų.  Viešbučio „Stikliai“ restoranas, kuriam teko garbė aptarnauti prezidentus, karališkųjų šeimų narius, Lietuvos ir užsienio įžymybes už svečių aptarnavimą įvertintas užsienio šalių valstybiniais apdovanojimais. 


Įspūdingiausia, jog bet kuris restorano svečias čia priimamas su lygiai tokiu pat dėmesiu bei rūpesčiu ir gali mėgautis tais pačiais aukštosios virtuvės kūriniais. Meniu „Stikliuose“ keičiamas 4 kartus per metus, žinoma, visuomet išlaikant restorano svečių labiausiai vertinamus, jau klasika tapusius patiekalus. Gurmaniškų naujovių medžiotojams ruošiamas ir specialus degustacinis Šefo meniu. Pagrindinis įkvėpimas, įspūdingiems kulinariniams kūriniams gimti – produktų sezoniškumas, suderinamumas ir natūralumas. Ir tai ne tik skambi frazė! Kalbant apie maisto kokybę, negalima nepaminėti „Stiklių“ nuosavo ūkio, kuriame auginamos uogos, obuoliai, kriaušės, įvairūs prieskoniai ir daržovės. Restoranas taip pat ypatingai palaiko vietinius ūkius: avys, auginamos specialiai „Stikliams“, o laukinė mėsa, sumedžiota Lietuvos miškuose.

20 metų kryptingai gastronominę kultūrą, pagal naujausias pasaulio tendencijas, formuoja restorano virtuvės šefas Linas Bražinskas. Nauji patiekalai kuriami bendradarbiaujant su Prancūzijos restorano, įvertinu dvejomis Michelin žvaigždutėmis, šefu Jeanu-Francois Rouquette'u.

Geriausiuose restoranuose vienodas dėmesys skiriamas visoms detalėms. Tad ir vyno korta čia sudaroma itin kruopščiai, atrenkant ryškiausius vynus iš kelionių po Italijos bei Prancūzijos vyndarius bei iš vietinių tiekėjų.

„Stiklių“ interjeras atliepia visą restorano filosofiją ir vertybes: su archeologų pagalba čia buvo atkurtos architektūrinės detalės: atidengtos freskos, atstatyti balkonai, esantys restorane, buvo surastos ir atstatytos kolonos. Pats restoranas yra vidiniame kiemelyje su stikliniu stogu todėl perteikiamas įspūdingas romantikos jausmas, vieta puikiai tinka ypatingoms progoms: tiek vestuvėms, tiek asmeninėms šventėms, o taip pat ir įvairiems kitiems renginiams.

Nustebsite kaip pačioje miesto širdyje, galite rasti nuostabią poilsio oazę. Į žaliąją terasą pasimėgauti gėrimais ar mūsų gurmaniškojo restorano šefo paruoštais patiekalais galima patekti per viešbučio pagrindines duris. Nuo gegužės iki spalio pabaigos svečiai laukiami vasaros terasoje.

Čia gali būti surengta ir Jūsų asmeninė šventė!