Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vieta į kurią būtina nueiti bent kartą gyvenime...

2017-04-27
Paskelbk savo straipsnį

...o paskui dar kartą...ir dar! Baras „Šnekutis“ jau seniai tapo legendiniu tašku Vilniaus istorijoje ir barų kultūroje. Net jeigu tik karts nuo karto prasukate Polocko ar Šv. Stepono gatve pro Šnekučius  – Jūs jau esate Šnekučio legendos dalis.

Viskas prasidėjo daugiau nei prieš 20 metų, kuomet gimė Šnekutis - išskirtinė vieta, kur pats baro įkūrėjas ir savininkas (taip pat legenda tapęs aludaris Valentinas Vaškevičius) buvo ir barmenas, ir padavėjas ir lankytojų pašnekovas. Be to – jis vienas pirmųjų (jei ne pirmasis) „atnešė“ lietuviško, tikro kaimiško, alaus kultūrą į Vilnių. Tuomet tai buvo neįtikėtina, o šiandien – galima sakyti įprasta, tad galima teigti, kad Šnekutis įkūnijo šilto, betarpiško bendravimo tikro alaus kultūrą Lietuvos baruose.

Dabar Šnekutis – jau trynukai: Polocko 7A, Šv.Stepono 8 ir trejų metų sulaukęs Šv.Mikalojaus g. 15, Vilnius. Visi šiek tiek skirtingi, bet visus vienija lietuviškų bravorų alus, milžiniškos paprasto lietuviškai-ūkiško maisto porcijos ir šiokia tokia netikėta egzotika (pvz. tikros tekilos...). Ne veltui Šnekučio kredo – Skanu, pigu ir daug!

Šnekučio meniu unikalus ir tuo, jog nesikeičia niekada – jei Jūs lankėtės prieš 15 metų, visai tikėtina, kad tą patį savo patiekalą rasite Jūsų belaukiant ir primenant Jūsų jaunystę ar įsimintiną vakarą... Cepelinai, karka, šonkauliukai, šaltibarščiai, alus... Puiku, kai baras gerai žino savo arkliukus ir gamina tai ką moka geriausiai.

Šnekutis atviras renginiams, pobūviams ir kitokioms šventėms. Salės įvairios, skirtingiems žmonių skaičiams ir skirtinguose baruose – pasirinkti yra iš ko. Jei reikia – gali pasirūpinti garso aparatūra ar net koncertine įranga. Šnekutis pasirengęs padėti visiems surengti šventę ar susitarus atvežti maistą į reikiamą vietą, tačiau viskas „proto“ ribose – juk švęsti Šnekutyje – jau išskirtinė šventė!