Viešbutis su neįprastais šeimininkais

Viešbutis su neįprastais šeimininkais

Afrikoje, Kenijos sostinėje Nairobi, veikia nedidukas viešbutis. Tai viena unikaliausių vietų Vakarų Afrikoje. Viešbutis „The Giraffe Manor“ išsiskiria ne tik originalia virtuve, maloniai aptarnaujančiu, draugišku personalu bei jaukiais kambariais, bet ir neįprastais šeimininkais – žirafomis.

Draugiškai nusiteikusios
Keliautojams, nusprendusiems vykti į Afrikos safarį, savo maršrute tiesiog privaloma pasižymėti „The Giraffe Manor“. Mielos „Rothschild“ rūšies žirafos tarsi magnetas traukia ne tik gyvos gamtos mylėtojus. Gracingi padarai nesėdi narvuose, o gyvena lygiomis teisėmis su viešbučio svečiais, tik ne viešbutyje, o aplink jį. Ilgakaklės žirafos karaliauja 140 akrų žemės plote, draugiškai nusiteikusios domisi atvykusiaisiais. Žirafos tiek įsijautė į viešbučio šeimininkių vaidmenį, kad ne tik ramiai vaikštinėja aplink, bet ir karts nuo karto patikrina, kaip sekasi svečiams, smalsiai pažvelgia pro valgomojo, svetainės ar kambario langą.

Žirafų išsaugojimo fondas
1932 metais Davidas Duncanas pastatė škotišką medžioklinį namelį su vaizdu į Kilimandžaro kalnus bei vaizdingas Ngong kalvas. 1974-aisiais D. Duncano anūkas grafas Jockas Leslie Medvielie‘as su žmona Betty įsigijo medžioklinį namuką ir apsigyveno jame. Kadangi „Rothschild“ – nykstanti žirafų rūšis Rytų Kenijoje, grafas Jockas su žmona nusprendė įkurti fondą, skirtą Afrikos nykstančiai laukinei gamtai išsaugoti. 1984 metais, mirus Jockui, jo žmona Betty grįžo į JAV. Žirafų centras virto viešbučiu, tačiau jo „įžymybės“ – žirafos liko šeimininkauti.

Draugiškos „The Giraffe Manor“ šeimininkės dievina fotografuotis su viešbučio svečiais. Taigi nenustebkite ir neišsigąskite, jei karštą afrikietišką vakarą pro jūsų miegamojo langą išnirs žavingos būtybės galva – ilgakaklės tiesiog norės jums palinkėti saldžių sapnų. Viešnagė viešbutyje kainuoja nuo 580 iki 655 JAV dolerių.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.nilsen.ru, www.giraffemanor.com
Nuotraukos: www.giraffemanor.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną