Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Viešbutis su kavine „Bajorų užeiga“ - tai puiki vieta ne tik pailsėti

2012-04-28
Paskelbk savo straipsnį
Lankytojai pasisvečiavę Vilniuje ir susipažinę su miesto įžymybėmis ir jo apylinkių gamta, gali sėkmingai tęsti kelionę Rygos ar Kauno link.

Planuojantiems konstruktyviai padirbėti „Bajorų užeiga“ ideali vieta. Organizuojamus renginius, konferencijas ar seminarus paprasta suderinti su gurmaniškomis pertraukėlėmis restorane ar atsipalaidavimu saunoje, baseine. Įsikūrusi ramioje aplinkoje viešbutis su kavine „Bajorų užeiga“ turi puikų privažiavimą. Prie viešbučio yra 0,220 ha uždara, video kameromis stebima teritorija transportui, todėl patogu atvykti autobusu, automobiliu ar automobiliniu nameliu.

Viešbučio kavinėje Jūs pateksite į jaukią, turinčią istorinių elementų aplinką. Aptarnavimas, patiekalų asortimentas ir jų nepakartojamas skonis maloniai nustebins ne vieną lankytoją. Tikrai norėsite čia atvykti ir kitą kartą. Kavinėje yra keletas salių, kuriose galima rengti jubiliejus, vestuves, furšetus ir įvairius proginius renginius.

Lauksime Jūsų!!!

Viešbutis „Bajorų Užeiga“
Tel.: + 3705 2403957, +37067299332
Fax.: +3705 2 403958
El. Paštas: hotel@bajoruuzeiga.lt
Tinklapis: www.bajoruuzeiga.lt