Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Viešbutis-restoranas „Sfinksas“ – puiki vieta pobūviams

2012-09-02
Paskelbk savo straipsnį

Šiandien Žaliakalnis – prestižinis rajonas, viliojantis žaliais plotais, ramybe, prabanga miesto centre. Svečiai mėgaujasi ramybe be miesto šurmulio, būdami pačioje miesto širdyje.

Viešbutis siūlo jaukų kiemelį, kurio viduje puikuojasi akmeninis fontanas su berniuko skulptūrėle. Lauko baldai dera prie egiptiečių ir graikų mitinės būtybės vardu pavadinto trijų aukštų modernaus dizaino pastato. Iš Indonezijos atvežti rankų darbo pinti ratano medienos stalai bei kėdės leidžia ne tik lankytojams mėgautis ramybe bei ir leidžia pajusti egzotiškų kraštų romantišką dvasią.

Ieškantiems vietos asmeninei ar įmonės šventei, siūlome rinktis restoraną „Sfinksas“ ir nebereikės rūpintis šventės organizavimų ir kitomis smulkmenomis.

  • Restoranas Jus nudžiugins nuostabiais patiekalais ir aukštos klasės aptarnavimu.
  • Viešbutis nustebins vestuves švenčiantiems jaunavedžiams dovanodamas prabangų kambarį ir pusryčius.
  • Suteiksime Jums galimybę išsinuomuoti išskirtinį automobilį, nepakartojamo grožio vestuvinę, proginę suknelę.
  • Pasiūlysime Jums profesionalius muzikantus, fotografus, filmuotojus, garsius vakaro vedančiuosius.
  • Išpuošime kiemo terasoje esančią aplinką, šventiškai dekoruosime restorane esančius pobūvio stalus.


Jeigu Jūs vertinate subtilumą, originalumą, jaukumą ir gerą virtuvę, siūlome apsilankyti restorane „Sfinksas“. Restorano virėjai siūlo europietiškos, tradicinės lietuviškos bei vegetariškos virtuvės gurmaniškus patiekalus, paruoštus iš aukščiausios kokybės produktų, kurie nulemia svečių gerą savijautą bei nuostabius prisiminimus. Čia visuomet Jūsų laukia stilius, elegancija, jauki aplinka, gera nuotaika ir malonus aptarnavimas.

Daugiau apie viešbutį-restoraną „Sfinksas“ >>